Masáž prostaty přináší silný orgasmus i zdravotní benefity

Ve světě erotiky je masáž prostaty velice kontroverzním tématem. Někteří muži ji z principu odmítají, protože probíhá přímo přes anální otvor, jiní obavy hodili stranou a masáž prostaty si dopřávají pravidelně.

A my se jim nedivíme. Oblast hráze, análního otvoru a prostaty jsou silnými erotogenními zónami, jejichž stimulace dokáže přivodit nevídanou rozkoš. Pokud masáž prostaty vyzkoušíte jednou, zamilujete si ji a dost možná se stane podstatnou součástí vašeho sexuálního života.

Nejenže je totiž nebývale příjemná, ale diskutuje se také o jejích zdravotních benefitech. Dává vám tedy dokonalou příležitost spojit příjemné s užitečným.

Problémy s prostatou

Možná jste už slyšeli o tom, že s přibývajícím věkem se prostata u mužů zvětšuje. Stlačuje tak močovou trubici, což vede ke spoustě nepříjemných symptomů, na které si primárně starší muži často stěžují.

Může se jednat o:

  • častou potřebu močit
  • potíže se zahájením močení
  • slabý proud moči
  • neschopnost kompletně vyprázdnit močový měchýř

Problémy s prostatou mohou také vést k inkontinenci, zánětu prostaty a močového měchýře nebo zhoršené funkci ledvin.

Potenciální zdravotní benefity masáže prostaty

V akademické i amatérské sféře se o potenciálních benefitech masáže prostaty mluví stále více.

Spousta praktikantů alternativní medicíny je přesvědčena, že tato masáž může snižovat míru zánětu prostaty, protože se díky ní uvolňuje stlačení močové trubice. Hovoří se také o prevenci jejího zvětšení a vzniku erektivní dysfunkce.

Na zdravotní benefity se zaměřila také studie, které se zúčastnilo 115 můžu se zvětšenou prostatou. Na začátku zkoumání neměli s masáží prostaty žádné zkušenosti, v rámci výzkumu se ale pustili do její pravidelné stimulace pomocí speciálního análního kolíku. Všichni z nich si povšimli zmírnění nepříjemných symptomů spojených se zvětšenou prostatou.

Jak správně postupovat

K masáži prostaty se musí přistupovat s opatrností. Tato oblast je velice citlivá.

Důležité je celou oblast lubrikovat. V našem salonu používáme kvalitní, anální lubrikační gely. Ty můžete nakoupit například u našeho dodavatele erotických pomůcek:

ANÁLNÍ LUBRIKAČNÍ GELY – VIBRATORY.NET

V rámci našich služeb se této aktivitě standardně věnujeme. Dbáme na přísné hygienické zásady a spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Další informace a jak tato masáž probíhá se dočtete v sekci

EXTRA SLUŽBY – MASÁŽ PROSTATY

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies