Footjob Praha – masáž pomocí nohou

Máte-li slabost pro krásné a upravené nohy a pohled na ně vás dokáže maximálně vzrušit, pak je masážní technika Foot job přímo stvořená pro vás! Jedná se o velice oblíbenou a hodně žádanou masážní techniku prováděnou nožkama – ať už bosýma nebo v punčoškách – při které jsou mužská intimní místa laskána až do samotného vyvrcholení.

VYSOKÉ PODPATKY NEBO PUNČOŠKY

Mnoho mužů vzrušuje pohled na ženské nožky a rádi si představují, jak se jimi dotýkají na těch nejintimnějších místech. Jestliže je i pro vás představa této masáže rajcovní, pak si u nás vychutnejte tuto masážní techniku. Masérka může být buď bosá, nebo může mít sexy punčošky a botky na vysokém podpatku, které ještě více umocní vaše vzrušení.

JE TO VAŠE POTĚŠENÍ!

Nebojte se nám říci, co máte rádi – vyjdeme vám maximálně vstříc! Oddejte se dotekům svůdné masérky a vyzkoušet foot job na vlastní kůži. Mazlení s nožičkama vás dostane do varu a donutí vás explodovat ve slastném vyvrcholení!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.