Je Vám více než 18 let? Are you over 18 years?

Erotická masáž pro páry

Erotická masáž je vysoce intimním zážitkem podtrženým něžností, jemností a maximálním vzrušením. A co teprve erotické masáže pro páry – tady se vzrušení a celkové prožitky dvojnásobí! Jsou skvělou volbou v případě, kdy chcete ve svém partnerském životě vyzkoušet něco nového, poznat své limity a dát tak vašemu vztahu nový nádech. Přijďte si k nám užít vzrušující erotickou masáž společně se svou drahou polovičkou – nebudete litovat!

JAK MASÁŽ PRO PÁRY PROBÍHÁ?
POHLED NA PRŮBĚH EROTICKÉ MASÁŽE PRO PÁRY

Masáž probíhá ve stylovém a útulně zařízeném pokoji, kde příjemnou atmosféru vytváří vonné tyčinky, decentní dekorace a především tichá uklidňující hudba, která vám bude po celou dobu hrát do oušek. Během masáže budete ležet v těsné blízkosti své drahé polovičky – záleží na vás, zda se budete držet za ruce nebo vedle sebe jen ležet a vnímat jeden druhého.

Každému z vás se bude věnovat jedna krásná a něžná masérka, jejíž bohaté zkušenosti ji umožní věnovat vám maximum péče, pozornosti a slasti. Cílem erotické masáže pro páry je nasměrovat vaše těla jedním směrem – směrem maximálního vzrušení a erotického chtíče.

Budete-li chtít, můžete kdykoli během masáže převzít masáž vašeho partnera či partnerky plně do svých rukou. Vy sami si určujete průběh masáže. Není žádnou výjimkou, že masérky požádáte, aby vás nechaly o samotě a vy tak nabízený prostor využijete pro partnerské milostné hrátky – ty budou díky masáži a pozornosti něžných masérek daleko intenzivnější.

Erotickou masáž pro páry můžete zakončit společnou sprchou, kde mohou vaše pocity a vzrušení doznívat a proudit tak celým vaším tělem.

ČÍST DÁLE

PROČ VYZKOUŠET EROTICKOU MASÁŽ PRO PÁRY?
VÝHODY A ZÁŽITKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ MASÁŽ PRO PÁRY

Oživení milostného života
Nový erotický náboj
Sdílený hluboký prožitek
Společné poznání
Projevení vzájemné důvěry

CENY TANTRA MASÁŽE
A EXTRA SLUŽBY

ČAS1 MASÉRKA
60 min3800 Kč
90 min5600 Kč
120 min6400 Kč
Služba1 MASÉRKA2 MASÉRKY
Lesbishow+600 Kč
BDSM - Smyslná masáž+200 Kč+400 Kč
Masáž prostaty+500 Kč+1000 Kč
Autoerotika+500 Kč+1000 Kč
Footjob+200 Kč+400 Kč

POSUŇTE SVÉ LIMITY
SDÍLENÝM ZÁŽITKEM, JEŽ POSÍLÍ VAŠI VÁŠEŇ I DŮVĚRU

Erotická masáž na první pohled připomíná klasickou relaxační masáž – je však mnohem intimnější! Je stále oblíbenější a vyhledávanější. Proč? Slibuje něco nového, doposud nepoznaného, vzrušujícího – zkrátka něco, co posune vaše limity. Při erotické masáži dochází k něžnému rozmazlování každého kousíčku nahého těla – nikoli pouze intimních partií. Masérky jsou empatické a přesně vědí, kam sáhnout nebo kde se vás dotknout, aby vás ještě více vzrušili a posunuli tak erotické napětí k jeho maximu.

Během masáže budete po boku svého partnera či partnerky – i tomu se bude věnovat zkušená masérka, která jej zahltí slastnými doteky a hlazením. Můžete se držet za ruce a prožívat tak příjemné pocity spolu. Cílem erotické masáže je spokojenost obou partnerů.

ČÍST DÁLE

RECENZE NA EROTICKÉ MASÁŽE PRO PÁRY
ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S EROTICKOU MASÁŽÍ PRO PÁRY

6.5.2019
Erotická masáž pro páry
Alča a Slávek napsal/a
Dobrý večer, moc rádi bychom s přítelem poděkovali Sandře a Adélce za velice krásný a příjemný večer v jejich společnosti. Byli jsme na masáži poprvé a odnesli jsme si spousty úžasných zážitků. Bylo to pro nás oba velice vzrušující a sexy. Holky byly velice příjemné, laskavé a hodně sympatické. Na masáž pořád vzpomínáme. Byl to pro nás velký zážitek na který se nedá jen tak zapomenout. Opravdu děkujeme za profesionální přístup. Věnovali se nám dokonale. Tímto jim ještě jednou děkujeme a věříme, že se určitě v nějaké době zase potkáme. Alča a Slávek ❤️
3.12.2017
Erotická masáž pro páry
Šárka a Vláďa napsal/a
Děkujeme za úžasnou párovou masáž. Ty i Nina jste milé, šikovné a inteligentní slečny. Rádi se k vám vrátíme 🙂

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies