Královská erotická masáž – dvě dívky

Rádi byste vyzkoušeli erotickou masáž, ale jedna krásná masérka je pro vás málo? Pak vám nabízíme službu, při které se vám během erotické masáže budou věnovat ne jedna, ale rovnou dvě masérky současně. Erotická masáž bude probíhat klasicky, avšak se vám dostane většího potěšení od dvou masérek najednou.

Erotickou masáž se dvěma masérkami začnete ve sprše, kdy se s masérkami lépe intimně seznámíte a užijete si spoustu smyslné zábavy. Poté se s dívkami přesunete do masérského pokojíčku, kde na vás bude čekat vyhřívaná podložka, v pokoji bude příjemné teplo, krásná vůně i uklidňující hudba. Při masáži budou obě masérky nahé, což podtrhne erotickou atmosféru a rozproudí vaši intimní fantazii. Nejdříve se vám budou masérky věnovat v poloze na bříšku. Budou jemně hladit vaše záda i šíji a intenzivně masírovat celé vaše tělo. Erotickou masáž spojí také s hnětením zadečku a stehen. Následně se otočíte na záda a budete si užívat pohledu na dvě krásné dívky, které vás speciálním olejíčkem budou masírovat na každém kousku vašeho těla. Začnou na hrudníku a budou se pomalu přesouvat níž až k vašim intimním partiím, kterým se budou věnovat tak důkladně, až dojdete k vyvrcholení. Dívky během masáže střídají několik druhů erotických praktik a vy si můžete určit, která je pro vás ta nejpříjemnější.

Rozmazlujte se a dopřejte si něco výjimečného! Masáž se dvěma krásnými masérkami je nepopsatelný zážitek, na který budete ještě velmi dlouho vzpomínat, a který si nebudete chtít užít pouze jednou v životě. Dvojitá dávka erotiky vám dodá novou sexuální energii a zvýší libido. Přijďte ji vyzkoušet i vy!


Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.