Masáž prostaty Praha – maximální uvolnění

Prostata je často opomíjená část mužského těla, které se někdy přezdívá mužský G-bod. Nachází se uvnitř pánve a její masáž je nejen velice příjemná, ale zároveň i velmi vzrušující – mužům přináší hluboké a vysoce intenzivní sexuální požitky. Mimo to funguje jako účinná prevence – a to je o důvod navíc, proč zavítat k nám do salonu a tento zvláštní, leč velice vzrušující druh masáže podtržený zvláštní atmosférou vyzkoušet na vlastní kůži!

Jak probíhá masáž prostaty?

Masáž započíná jemnými doteky a masírováním hráze, což je místečko mezi varlaty a análním otvorem. Mnoho mužů na doteky právě v těchto místech reaguje vzrušením a sexuálním napětím. Masáž se následně ubírá směrem k análnímu otvoru, pokračuje masáží skrze anální otvor a poté dochází k jeho vnitřní masáži za použití latexové rukavice a dostatečného množství velmi jemného oleje nebo lubrikačního gelu.

Nebolí to?

Oblast okolo konečníku je pro většinu mužů ryze intimním místem, samotný konečník je pak velice citlivý a jeho masáž může být důvodem k rozpakům. Mnoho mužů má navíc strach z případné bolesti. Není ale důvod k obavám. Masáž prostaty by neměla být bolestivá, neboť masérka pečlivě připraví celý zadeček i anální otvor na následnou masáž. Až ve chvíli, kdy budete na masáž maximálně připraveni, dochází k přímé stimulaci.

Maximální uvolnění

Během masáže je potřeba odhodit stud, zapomenout na rozpaky a maximálně se uvolnit. Masérka a její něžné doteky vytvoří atmosféru, která vám umožní plně se oddávat probíhající masáži. Ta probíhá nejčastěji v poloze na břiše, kde ji lze nejlépe přijímat a je to pro vás nejpohodlnější. Doporučujeme nechat masáži volný průběh a to ve všech ohledech 😉

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.