Tantra masáže

Tantra masáže představuje nejoblíbenější masáže vůbec, které rovněž patří mezi nejvyhledávanější. I my vám tantra masáž nabízíme a to v příjemném prostředí našeho pražského masážního salonu, kde společně s námi můžete překročit své hranice, poznat něco nového a poznat sílu vašeho erotična!

Co jsou tantra masáže?

O tantra masáži se často mluví jako o královně všech masáží, neboť při ní dochází nejen k maximálnímu uvolnění, ale i dosažení velice příjemných pocitů – ty ve vás budou doznívat ještě dlouho po skončení masáže!

Tantrické masáže jsou kombinací smyslného rituálu a jemných doteků – intimní masáží, která ve vašem těle rozproudí sexuální energii a umožní vám vnímat každičký dotek všemi smysly i nerovovými zakončeními. Cílem tantra masáže je vystoupit z hranic každodenního života a oddat se naplno přítomnému okamžiku. Během masáže kombinujeme prvky starodávných tantricko-taoistických technik i techniku klasické masáže.

tantra-masaze

Jak tantra masáž probíhá?

Během tantrické masáže o vás bude skvěle postaráno. Budete si moci užívat nejrůznější doteky, hebké hlazení rukama i šátkem nebo kožešinou. Masáž probíhá v příjemném prostředí našeho salonu, kdy je atmosféra podtržena decentními tóny uklidňující hudby, vůní peříček či okvětních lístků. Nechybí ani plápolající svíčky. Kromě toho vás zkušená masérka provede technikou tantrického dechu – ten vám umožní dostat se až za brány dokonalého fyzického i psychického uvolnění. Vaším tělem bude proudit neskutečná energie, kterou jste doposud nezažili. Tantrická masáž je masáží léčivou, leč podtrženou intimní náladou. Součástí masáže může být i masáž prostaty.

Co vám tantrická masáž přinese?

Tantrická masáž vás uklidní, otevře vám nové možností vaší energie a umožní vám prozkoumat sexuální hranice vašeho těla. Přijďte k nám do masážního salonu v Praze, oddejte se laskavým a něžným dotekům našich krásných masérek a uvolněte v sobě nahromaděnou energii. Tantra masáže vám přinesou:

• srozumění s vlastním tělem
• objevení hranic své sexuality
• uvolnění nahromaděné energie
• uklidnění
• nový prožitek ze vzrušení

Další typy masáží

Vyzkoušet můžete také další typy masáží

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.