Je Vám více než 18 let? Are you over 18 years?

Tantra masáže

Tantra masáže představují hluboký erotický zážitek těla i mysli a patří mezi nejvyhledávanější. I my vám tantra masáž nabízíme a to v příjemném prostředí našeho pražského masážního salonu, kde společně s námi můžete překročit své hranice, poznat něco nového a poznat sílu vašeho erotična!

JAK TANTRA MASÁŽ PROBÍHÁ?
POHLED NA PRŮBĚH TANTRA MASÁŽE

Během tantrické masáže o vás bude skvěle postaráno. Užívat si budete nejrůznější doteky, hebké hlazení rukama i šátkem nebo kožešinou. Masáž probíhá v příjemném prostředí našeho salonu, kdy je atmosféra podtržena decentními tóny uklidňující hudby, vůní peříček či okvětních lístků. Nechybí ani plápolající svíčky.

Kromě toho vás zkušená masérka provede technikou tantrického dechu – ten vám umožní dostat se až za brány dokonalého fyzického i psychického uvolnění. Vaším tělem bude proudit neskutečná energie, kterou jste doposud nezažili. Tantrická masáž je masáží léčivou,</strong leč podtrženou <strongintimní náladou. Součástí masáže může být i masáž prostaty.

ČÍST DÁLE

BENEFITY
VÝHODY A ZÁŽITKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ TANTRA MASÁŽ

Navozuje rovnováhu těla a mysli
Přináší duševní požitek
Podvědomě přetrvávající rozkoš
Pocit nové energie
Povzbuzení libida

CENY TANTRA MASÁŽE
A EXTRA SLUŽBY

ČAS1 MASÉRKA
90 min3100 Kč
120 min5500 Kč
Služba1 MASÉRKA2 MASÉRKY
Lesbishow+600 Kč
BDSM - Smyslná masáž+200 Kč+400 Kč
Masáž prostaty+500 Kč+1000 Kč
Autoerotika+500 Kč+1000 Kč
Footjob+200 Kč+400 Kč

KRÁLOVNA VŠECH MASÁŽÍ
ZALOŽENÁ NA TANTRICKO-TAOISTICKÝCH TECHNIKÁCH

O tantra masáži se často mluví jako o královně všech masáží, neboť při ní dochází nejen k maximálnímu uvolnění, ale i dosažení velice příjemných pocitů – ty ve vás budou doznívat ještě dlouho po skončení masáže! Tantrické masáže jsou kombinací smyslného rituálu a jemných doteků – intimní masáží, která ve vašem těle rozproudí sexuální energii a umožní vám vnímat každičký dotek všemi smysly i nerovovými zakončeními.

Cílem tantra masáže je vystoupit z hranic každodenního života a oddat se naplno přítomnému okamžiku. Během masáže kombinujeme prvky starodávných tantricko-taoistických technik i techniku klasické masáže.Tantrická masáž vás uklidní, otevře vám nové možností vaší energie a umožní vám prozkoumat sexuální hranice vašeho těla. Přijďte k nám do masážního salonu v Praze, oddejte se laskavým a něžným dotekům našich krásných masérek a uvolněte v sobě nahromaděnou energii.

ČÍST DÁLE

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies