Erotická masáž

Erotická masáž je velice intimním zážitkem, kterému přichází na chuť stále více lidí. Nabízíme vám smyslné masáže celého vašeho těla, při kterých používáme teplou masážní emulzi – ta příjemně podtrhne každý dotek a vynese vás až k samotným výšinám rozkoše!

JAK EROTICKÁ MASÁŽ PROBÍHÁ?
NATOČILI JSME PRO VÁS VIDEO S UKÁZKOU EROTICKÉ MASÁŽE

Příjemná a komunikativní masérka, kterou si předem objednáte, se o vás postará od prvních minut návštěvy. Zavede vás do připraveného pokoje, kde si při nabídnutém nápoji pohodlně usadíte. Vaše soukromíje pro Masáže Luxury prioritou, nemůže se proto stát, že byste se při návštěvě potkali s někým dalším, ne-li dokonce známým. Každá dívka je jiná, a proto i každá erotická masáž je neopakovatelná.

Pod erotickou masáží si můžete představit jemnou a něžnou masáž, při které nebude opomenuta žádná část vašeho těla – ani ten nejmenší kousek kůže nezůstane bez pozornosti. Začíná jako klasická relaxační masáž, ale má hned několik podstatných rozdílů: masérka je během masáže zcela nahá a k masáži používá nejen ruce, ale celé své tělo. Užívat si tak můžete smyslných doteků jejího zadečku, ňader i nohou či rukou. Technika tělo na tělo povzbuzuje erotično a dotváří vzrušující atmosféru. Celý tento zážitek je umocněn příjemnou atmosférou v intimně navrženém interiéru salónu.

OTEVŘÍT CELÝ POPIS EROTICKÉ MASÁŽE

BENEFITY
VÝHODY A ZÁŽITKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ EROTICKÁ MASÁŽ

Povzbuzuje mysl
Snižuje stres
Přináší vzrušení
Pocit uvolnění
Povzbuzení libida
Zvyšuje sebejistotu

CENY EXROTICKÝCH MASÁŽÍ
A EXTRA SLUŽEB

ČAS1 MASÉRKA2 MASÉRKY
30 min1600 Kč2600 Kč
60 min2100 Kč3500 Kč
90 min3000 Kč5200 Kč
120 min3700 Kč6900 Kč
180 min5900 Kč10100 Kč
Služba1 MASÉRKA2 MASÉRKY
Lesbishow+600 Kč
BDSM - Smyslná masáž+200 Kč+400 Kč
Masáž prostaty+500 Kč+1000 Kč
Autoerotika+500 Kč+1000 Kč
Footjob+200 Kč+400 Kč

TAJNÁ HISTORIE EROTICKÝCH MASÁŽÍ
KAM AŽ SAHAJÍ KOŘENY EROTICKÝCH MASÁŽÍ A UMĚNÍ DOTEKU

erotická masáž

Jako nekončící vodopád vzrušení, který jitří všechny vaše smysly, jako prudká přílivová vlna vášně a smyslnosti, která s sebou po svém mocném nárazu odplaví všechny negace, fyzické napětí a psychický stres – taková je síla erotické masáže. Kam až však sahají kořeny tohoto oblíbeného fenoménu? Kde je počátek umění dotyku, který vaše tělo přivede k extázi? Za odpovědí na tyto otázky se musíme vydat až k počátku samotného lidstva…

Již pravěcí lidé ve své nespoutané divokosti znali léčivý účinek masáže. Vždyť slovo samotné znamená tříti a hnísti – tedy přinášet unaveným svalům kýženou úlevu. Nejstarší písemný doklad o masáži však pochází ze starého mystického Egypta. Avšak za kolébku „umění léčebného doteku“ je považován Dálný východ. Například z Japonska pocházejí Nuru masáže – prastarý erotický rituál, který je nazývaný také jako „kluzká masáž“, při které dochází ke zvýšení tepové frekvence a prokrví se každičký sval těla, včetně intimních partií.

Celý článek o historii erotické masáže. 

ČÍST DÁLE

RECENZE NA EROTICKOU MASÁŽ
ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S KLASICKOU EROTICKOU MASÁŽ

6.3.2020
Erotická masáž
Honza napsal/a
Par masazi jsem uz zazil, ale az diky Sandre jsem pochopil, co znamena "eroticka" v slovnim spojeni s masazi. Diky za prozreni, nemuzu se uz dockat pristi navstevy. Honza
13.12.2019
Erotická masáž
Honza napsal/a
Eroticka masaz u Rebeccy je presne takova, jaka masaz ma byt, Rebecca je uplne bozi .
24.6.2019
Erotická masáž
David napsal/a
Byla to moje první erotická masáž, a jsem rád, že jsem jí absolvoval zrovna u Ilonky. Ta ve mně zanechala tak pozitivní první zkušenost, že si čas od času na takovou masáž opět zajdu! Ilonka je mladá, krásná a sympatická holka, se kterou si člověk i příjemně popovídá. Postava odpovídá fotkám, takže paráda!!! Masáž prostě super! Pořád vzpomínám, moc díky :-)))

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies