Je Vám více než 18 let? Are you over 18 years?

Masáž penisu (lingamu)

Takřka nekonečné vzrušení od počátku až do konce a síla znovuobjevené energie, která pulsuje celým vaším tělem. To jsou atributy tantrických lingam masáží – techniky, která vás zavede na nejvyšší úrovně vaší sexuality, o kterých jste nemuseli mít dosud ani tušení…

JAK MASÁŽ LINGAMU PROBÍHÁ?
POHLED NA PRŮBĚH EROTICKÉ MASÁŽ LINGAMU

Během masáže, klient leží na zádech a šikovná, krásná masérka věnuje pozornost hlavně oblasti pohlaví a pánve. Intimní atmosféra prosycená vůní tyčinek i masážního oleje, podtržená příjemnými tóny relaxační hudby a tlumeným světlem svíček celý prožitek ještě násobí.

Tantrická lingam masáž navíc působí léčivě  – při masáži se střídá technika, která zajistí důkladné prokrvení penisu, s příjemnou relaxací a naprostým uvolněním.

Tantrická lingam masáž končí Vaším vyvrcholením. Vzhledem k tomu, že je co nejvíce v jejím průběhu oddalováno a během masáže se intenzivně stimuluje správné proudění energie, dosáhnete dosud nepoznané rozkoše, která v mocných vlnách projde celým vaším tělem. Konečné vyvrcholení je natolik silné, že Vám přinese dosud nepoznaný prožitek extáze.

ČÍST DÁLE

BENEFITY
VÝHODY A ZÁŽITKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ MASÁŽ LINGAMU

Prokrvení penisu
Povzbuzení erekce
Posílení libida
Koncentrace myšlenek
Harmonie těla a mysli
Uvolnění emocí

CENY MASÁŽÍ LINGAMU
A EXTRA SLUŽEB

ČAS1 MASÉRKA2 MASÉRKY
30 min1800 Kč2800 Kč
60 min2300 Kč3600 Kč
90 min3200 Kč5200 Kč
120 min3900 Kč7000 Kč
Služba1 MASÉRKA2 MASÉRKY
Lesbishow+600 Kč
BDSM - Smyslná masáž+200 Kč+400 Kč
Masáž prostaty+500 Kč+1000 Kč
Autoerotika+500 Kč+1000 Kč
Footjob+200 Kč+400 Kč

STARODÁVNÉ POČÁTKY LINGAMU
JEŽ ZRODILY EROTICKÝ RITUÁL POVZBUZUJÍCÍ TĚLO I MYSL

Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a intimních partií nejen správně rozproudí vaši sexuální energii, ale působí blahodárně a regeneračně. Při intimní masáži tohoto druhu se navíc do těla vyplavují hormony štěstí. Jemné doteky masérky, která bude hbitými prsty a dlaněmi jemně třít ztopořený penis, se Vám budou zdát nekonečné a s nimi spojená extáze Vám přinese pocity, které jste dosud nepoznali nebo pro Vás byly dosud skryté. Budete se cítit jako znovuzrození.

Tantrická lingam masáž vychází z Kámasútry a taoistického přístupu k erotice. Jejím cílem není okamžité vrcholení – naopak smyslem masáže je vyvrcholení co nejvíce oddálit. Tím více poznáte netušené možnosti vlastního těla, svou sexuální fantazii a ponoříte se do hlubin vlastního erotična. Masáž lingamu pomáhá k dosáhnutí harmonie mezi fyzičnem a duchovnem.

ČÍST DÁLE

RECENZE NA MASÁŽ LINGAMU
ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S MASÁŽÍ LINGAMU

9.1.2021
Masáž penisu (lingamu)
Ben napsal/a
Naprosto úžasné. Vyzkoušel jsem masáž lingam a mohu doporučit. Opravdu důkladná masáž přirození, která mne na konci přivedla k nejsilnější erekci jakou sem zažil :o)
9.11.2020
Masáž penisu (lingamu)
Michal napsal/a
S masáží lingamu se Sadrou sme byli já i můj penis velice spokojení a určitě zase rádi příjdeme. Díky Michal.

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies