Otázky a odpovědi

Odpovědi na často kladené dotazy

Objednávky přijímáme telefonicky na čísle 605 958 304, naše operátorka vytvoří rezervaci nebo Vám v případně výběru již obsazeného termínu nabídce jiný nejbližší termín nebo jinou dívku ve vámi zvolený termín.

Samozřejmě. Dejte nám ale vědět telefonicky a to co možná nejdříve, aby s Vámi naše masérka nepočítala.

Určitě. Pokud s sebou budete chtít přivést svého kamaráda, kolegu nebo obchodního partnera, každému z vás nabídnete zvlášť vyhrazený pokoj, na kterém se vám budou věnovat zkušené a velice příjemné masérky. Po skončení masáže si můžete navzájem poreferovat o svých zážitcích.

!AKCE! Přiveďte svého kamaráda nebo kolegu z práce na masáž a získáte slevu 500 Kč.

Ne. Bohužel nedisponujeme platebním terminálem a přijímáme pouze platbu v hotovosti. Akceptujeme české koruny, dolary a eura.

Ano, můžete si u nás objednat dárkový poukaz na služby našeho salonu. Vyzvednout si jej můžete buď osobně. Máte-li zájem o koupi dárkového poukazu, spojte se s námi telefonicky nebo e-mailem.

Poskytujeme erotickou masáž těm, kteří dosáhli věku 18 let a více.

Společná sprcha s nádechem erotiky trvá přibližně 10 minut. Čas strávený touto aktivitou se započítává do celkového času Vaší erotické masáže.

Erotická masáž začíná společnou koupelí, pokračuje regenerační masáží a končí Vaším vyvrcholením. Po celou dobu Vám bude do uší znít tichá a uklidňující hudba, můžete si během masáže povídat s masérkou a celý zážitek je možné zakončit opět společnou sprchou. Chcete-li se dozvědět více, mrkněte na stránku: PRŮBĚH EROTICKÉ MASÁŽE

Masérka je zpočátku oblečena do svůdného spodního prádla, které ale během masáže odloží a bude tak před Vámi zcela nahá.

Ano. Vzájemné doteky jsou vždy na dohodě s konkrétní masérkou a vzájemných sympatiích.

Ne, tyto služby v našem salonu neposkytujeme a není možné si za ně připlatit.

To záleží pouze na Vás. Průběh masáže můžete přizpůsobovat svým touhám. Je možné některé pasáže urychlit nebo rovnou přeskočit.

Masérky se můžete povrchově dotýkat. Může se před Vámi uspokojovat a Vy ji u toho můžete hladit. Konkrétní průběh ale řešíte až s masérkou, která stanovuje limity, a Vy je musíte respektovat.

Ve většině případů ano, zpravidla na bříško či na prsa. Nebo dle domluvy s masérkou.

Máte-li jiný dotaz, můžete jej napsat do naší diskuse nebo se zeptat naší operátorky na čísle: 605 958 304.

 

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies