Nuru masáž

Nuru masáž vám s využitím speciálního Nuru gelu přináší jedinečný prožitek. Masérka po vás během této masáže klouže svým nahým tělem. Dochází tím k intenzivnímu kontaktu při kterém využívá masérky využívá své přednosti – prsa a zadeček.

JAK NURU MASÁŽ PROBÍHÁ?
VIDEOUKÁZKA PRŮBĚHU NURU MASÁŽE

Masáž začíná společnou sprchou s masérkou, kde vám slečna dopřeje jemné doteky. Poté se přesunete do pokoje, který už jej pro nuru masáž předem připraven. Masíruje se na velké vyhřívané podložce s nepropustným potahem nebo na nafukovací matraci.

Masérka nanese nuru gel na své nahé tělo i na Vás a začne masírovat. Nejprve masíruje vaše záda a poté další partie.

Při nuru masáží dochází ke tření těl a jedná se o takzvanou masáž tělo na tělo. Masérka se po vás začne, klouzat celým svým tělem a k masáží používá i váhu svého těla.

Budete překvapení, nakolik je nuru masáž originálním a nezapomenutelným zážitkem. Je také velice osvěžující v teplých dnech. Nuru masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením nebo vyvrcholením mezi prsa. K vyvrcholení může dojít díky nuru gelu a tření těl i v průběhu nuru masáže.

ČÍST DÁLE

BENEFITY
VÝHODY A ZÁŽITKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ NURU MASÁŽ

Silná stimulace
Povzbuzení libida
Uvolňuje tělo
Zlepšuje psychiku
Antibakteriální efekt
Antioxidace pokožky

CENY NURU MASÁŽÍ
A EXTRA SLUŽEB

ČAS1 MASÉRKA2 MASÉRKY
60 min2500 Kč4200 Kč
90 min3500 Kč6000 Kč
120 min4500 Kč8000 Kč
Služba1 MASÉRKA2 MASÉRKY
Lesbishow+600 Kč
BDSM - Smyslná masáž+200 Kč+400 Kč
Masáž prostaty+500 Kč+1000 Kč
Autoerotika+500 Kč+1000 Kč
Footjob+200 Kč+400 Kč

ZAJÍMAVOSTI O NURU GELU
KDE VZNIKL A JAKÉ VÝHODY NURU GEL POSKYTUJE

Slovo NURU pochází z japonštiny a znamená kluzký, mazlavý. To je také hlavní vlastnost tohoto speciálního gelu, vyrobeného v Japonsku z mořských řas. Gel má hustou konzistenci – vzhledově připomíná lubrikant. Nevysychá – nelepí, ale krásně klouže. Nuru gel je rozpustný ve vodě a nemusíte se proto bát, že budete odcházet “mastní“. Nejedná se o olej a bez problému jej umyjete ve sprše vodou.

Díky svému přírodnímu původu má blahodárné antibakteriální a výživné účinky na lidskou pokožku. Ta po něm zůstává hebká a hydratovaná. Popularita nuru gelu již obletěla celý svět. V našem salónu používáme pouze originální a atestovaný nuru gel u něhož při kontaktu s pokožkou, nehrozí žádné alergické reakce.

Nuru masáže byly donedávna doménou především orientu. V poslední době, se ale pomalu rozšiřují do celého světa a stává se z nich žhavý trend v oblasti erotických masáží.

ČÍST DÁLE

RECENZE NA NURU MASÁŽ
ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S NURU MASÁŽÍ

19.11.2019
Nuru masáž
Pavel napsal/a
Michaellu jsem navštívil v podniku Luxury a odnesl jsem si moc hezký zážitek. Domluva schůzky byla naprosto bez problému. Na místě jsem byl slečnou uveden do pokoje a napojen dle výběru. Při domluvě podrobností se bohužel ukázalo, že slečna nedělá smyslnou masáž. Domluvil jsem si tedy 90minut nuru. A musím říct hned narovinu, že jako horňák jsem si Michaellu a její nuru masáž opravdu užil. Slečna využívá vše, čím ji Bůh obdařil, k plnému uspokojení chlapa. A přesto, že nemá výcvik v klasické masáži, díky talentu dokáže docela slušně uvolnit znavené tělo. Na konci celé akce jsem jen pozvolna opět nahrazoval životní funkce... :-). Na závěr bych rád zmínil, že kromě hezké masáže jsme si v jejím průběhu také velmi příjemně popovídali. Za mne tedy dávám celkově pro Michaellu palec nahoru, vám chlapům vřelé doporučení a za sebe se těším na příští návštěvu.
5.1.2019
Nuru masáž
Martin napsal/a
Nuru masáž byla naprosto úžasná, stejně jako samotná masérka. Mohu pouze doporučit a doufat, že jí to chvíli vydrží a budu mít ještě tu čest.
11.9.2017
Nuru masáž
Martin napsal/a
S erotickými masážemi mám již bohaté zkušenosti, ale nejlepší ve svém životě jsem zažil u Vás a to díky Terezce, která je prostě božská a při dvojhodinové nuru masáži jsem se cítil jak v sedmém nebi! Už se těším na další návštěvu a bez Terezky to nepůjde:-)

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies