Erotická masáž pro ženy

Kde je psáno, že jsou erotické masáže určené pouze pro muže? Správně – nikde! Nebojte se otevřeně přiznat, že i vy toužíte po tomto netradičním zážitku plném vzrušení a něžných doteků. Vždyť co může být příjemnější, nežli když se vás ujme zkušená masérka, která bude přesně vědět, kam směřovat své doteky, aby vás vynesla až na samotný vrchol blaha!

JAK EROTICKÁ MASÁŽ PRO ŽENY PROBÍHÁ?
POHLED NA PRŮBĚH EROTICKÉ MASÁŽE PRO ŽENY

Masáž probíhá v příjemném prostředí – zázemí vám poskytne útulně zařízený pokojíček provoněný vonnými tyčinkami. O atmosféru se postará nejen přátelská a milá masérka, ale i klidná hudba, která bude součástí celé masáže a která vám pomůže se uvolnit.

Při masáži se zkušená masérka věnuje celému vašemu tělu, které zasype něžnými a laskavými doteky – přesně ale ví, kde se vás dotknout, aby probudila skrytou vášeň a vzrušení! Součástí masáže je něžné hlazení po šíji, jemné hlazení po zádech a pozornost je věnována celému tělu. Masérky používají jemný hřejivý olejíček, díky kterému je každý jejich dotek smyslný.

ČÍST DÁLE

BENEFITY
VÝHODY A ZÁŽITKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ MASÁŽ PRO ŽENY

Nový erotický zážitek
Zažehnutí sexuální energie
Stimulace touhy a vášně
Příval nové fantazie
Uvolnění a relaxace

CENY MASÁŽÍ PRO PÁRY
A EXTRA SLUŽEB

ČAS1 MASÉRKA
30 min1400 Kč
60 min1900 Kč
90 min2800 Kč
120 min3500 Kč
Služba1 MASÉRKA2 MASÉRKY
Lesbishow+600 Kč
BDSM - Smyslná masáž+200 Kč+400 Kč
Masáž prostaty+500 Kč+1000 Kč
Autoerotika+500 Kč+1000 Kč
Footjob+200 Kč+400 Kč

OBJEVTE NOVOU ENERGII
A ODDEJTE SE OKAMŽIKU PLNÉHO SMYSLNÝCH DOTEKŮ

Každá žena chce být rozmazlována. Tajně touží po něžných dotecích a pozornosti, které by jí umožnily hodit všechny starosti za hlavu a plně se oddávat přítomnému okamžiku. Bohužel ne vždy mají ženy štěstí na vnímavého partnera, který jim dokáže věnovat tolik péče, kolik by si zasloužily. Cílem erotické masáže pro ženy je probudit doposud nepoznanou energii a poznat, co všechno může ženě její tělo nabídnout.

Součástí erotické masáže pro ženy je i masáž intimních partií, která je označována za velice příjemnou. Přeci jen žena ví, kam sáhnout, aby ženě udělala dobře! Těšit se můžete i na jemnou masáž bradavek a celého poprsí, se kterým bude zacházeno jako v rukavičkách. Budete-li mít zájem a budete-li chtít zažít na vlastní kůži i tuto zkušenost, můžete se s masérkou vzájemně uspokojovat. Poznáte tak, jaké to je mít pod rukou tělo jiné ženy, které je jemné a tolik citlivé na dotek!

Masáž může být zakončena společnou sprchou, kde mohou volně doznívat pocity a dojmy z předchozího zážitku.

ČÍST DÁLE

RECENZE NA MASÁŽE PRO ŽENY
ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S EROTICKOU MASÁŽÍ PRO ŽENY

19.6.2020
Erotická masáž pro ženy
Zuzana napsal/a
Masáž som dostala ako vtipný darček od kolegov z práce. Najprv som nebola rozhodnutá na takúto masáž ísť ale nakoniec som si povedala prečo nie. A bola som milo prekvapená. Ešte že o tých masážou nevie viac žien, inak by chlapci mali tvrdú konkurenciu;-) Ďakujem Sandra za takéto horúce chvíle.

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies