Erotická masáž pro ženy

Kde je psáno, že jsou erotické masáže určené pouze pro muže? Správně – nikde! Nebojte se otevřeně přiznat, že i vy toužíte po tomto netradičním zážitku plném vzrušení a něžných doteků. Vždyť co může být příjemnější, nežli když se vás ujme zkušená masérka, která bude přesně vědět, kam směřovat své doteky, aby vás vynesla až na samotný vrchol blaha!

Co je erotická masáž pro ženy?

Každá žena chce být rozmazlována. Tajně touží po něžných dotecích a pozornosti, které by jí umožnily hodit všechny starosti za hlavu a plně se oddávat přítomnému okamžiku. Bohužel ne vždy mají ženy štěstí na vnímavého partnera, který jim dokáže věnovat tolik péče, kolik by si zasloužily. Cílem erotické masáže pro ženy je probudit doposud nepoznanou energii a poznat, co všechno může ženě její tělo nabídnout.

 

Woman having massage in the spa salon

Jak erotická masáž probíhá?

Masáž probíhá v příjemném prostředí – zázemí vám poskytne útulně zařízený pokojíček provoněný vonnými tyčinkami. O atmosféru se postará nejen přátelská a milá masérka, ale i klidná hudba, která bude součástí celé masáže a která vám pomůže se uvolnit. Při masáži se zkušená masérka věnuje celému vašemu tělu, které zasype něžnými a laskavými doteky – přesně ale ví, kde se vás dotknout, aby probudila skrytou vášeň a vzrušení! Součástí masáže je něžné hlazení po šíji, jemné hlazení po zádech a pozornost je věnována celému tělu. Masérky používají jemný hřejivý olejíček, díky kterému je každý jejich dotek smyslný.

Masáž intimních partií

Součástí erotické masáže pro ženy je i masáž intimních partií, která je označována za velice příjemnou. Přeci jen žena ví, kam sáhnout, aby ženě udělala dobře! Těšit se můžete i na jemnou masáž bradavek a celého poprsí, se kterým bude zacházeno jako v rukavičkách. Budete-li mít zájem a budete-li chtít zažít na vlastní kůži i tuto zkušenost, můžete se s masérkou vzájemně uspokojovat. Poznáte tak, jaké to je mít pod rukou tělo jiné ženy, které je jemné a tolik citlivé na dotek!

Masáž může být zakončena společnou sprchou, kde mohou volně doznívat pocity a dojmy z předchozího zážitku.

Co vám dá erotická masáž pro ženy

  • vyzkoušíte něco nového
  • poznáte limity své sexuality
  • maximálně se uvolníte
  • necháte odplynout stres

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.