Je Vám více než 18 let? Are you over 18 years?

Erotická masáž s kokosovým a čokoládovým olejem.

Novinky

Nově v salonu masírujeme kokosovým  a čokoládovým olejem.

 

Erotická masáž s kokosovým olejem.

Kokosový olej – Máte-li citlivou kůži, panenský kokosový olej je to nejlepší, co můžete tělu dopřát.Přispívá k uvolnění stresu, napětí a přepracování.

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.
Kokosový olej má za cíl zpevnit a posílit pokožku. Oleje tyto řady jsou obohaceny o vitamíny a bylinné extrakty, které byly vybrány a kombinovány tak, aby poskytovaly co nejlepší výsledky. Po masáži těmito oleji budete mít jemnou a pevnou pokožku.
Oleje obsahují arganový olej, který zlepšuje pružnost pokožky, zvlhčuje, regeneruje a zlepšuje vzhled pokožky. Masážní olej pomáhá uvolnit tělo a zanechává pokožku hladkou.

Erotická masáž s čokoládovým olejem

Masážní olej s čokoládou je určen pro relaxační a povzbuzující masáž. Čokoláda obsahuje více než 400 vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo – zvlhčují a vyživují pokožku a také ji zbavují jemných vrásek, pleť je proto pružnější. Kakaové boby totiž obsahují theobromin – alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein, ale navíc působí i euforicky. Povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje náladu, odstraňuje deprese a stres.

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies