7 důvodů proč jít právě do našeho salónu

1. Naše dívky a jejich přístup ke klientům

Do našeho salónu se snažíme dívky vybírat co nejpečlivěji, důležitá je pro nás nejen jejich krása ale také přístup ke klientům. Vybíráme proto komunikativní slečny, které mají pozitivní přístup a tato práce je baví, to se poté odráží na komunikaci s Vámi a samotné masáží, která je daleko více smyslná a procítěná.

2. Vaše spokojenost naší prioritou

Velká část našich klientů jsou stálí zákazníci, kteří u nás byli spokojeni a vrací se. Často se k nám vracejí také turisté, které dříve navštívili Prahu a příjemný zážitek z našeho salónu jim utkvěl v paměti, díky čemuž náš salón vyhledávají i při dalších návštěvách Prahy. Vaše spokojenost je naší prioritou. Velmi důležitá je pro nás zpětná vazba, kterou nám sdělujete pomocí diskuse.

3. Poloha salónu a diskrétnost

Náš salón se nachází na skvěle dostupném místě v centru Prahy. Pokud cestujete metrem, stačí vystoupit na zastávce I.P. Pavlova a máte to do našeho salónu pouhých 5 minut chůze. Naše dva salóny se nacházejí minutu chůze od sebe na ulicích Koubkova a Lublaňská a je proto jedno, do kterého ze salónů se objednáte. Po příchodu do salónu ani v průběhu masáže se nepotkáte s nikým jiným, než právě s Vámi vybranou masérkou, která Vás uvede a věnuje se po celou dobu.

4. Vířivka a sauna

Masáž si u nás můžete zpříjemnit také pobytem ve vířivce či sauně. Máme velmi dobré ohlasy od klientů na tuto možnost, která ještě více zpříjemňuje celý proces masáže. Vířivka, šampaňské a krásná dívka, která Vás bude hýčkat. Co může být lepšího? Snad jen, když se o Vás budou starat dvě dívky najednou při Královské masáži 😉

5. Tradice a zlepšování služeb

V Praze jsme začali poskytovat erotické masáže jako jedni z prvních a po celou dobu se snažíme naše služby zdokonalovat a modernizovat. Vylepšujeme naše salóny a snažíme se zdokonalovat také poskytované služby a přicházet s novými nápady. Můžete si u nás proto objednat například lesbishow a unikátní typy erotických masáží, které jsme pro Vás vymysleli, uvést můžeme například ojedinělou masáž lingamu.

6. Extra služby

Vymysleli jsme pro Vás také řadu doplňkových služeb a maličkostí, které Vás mile překvapí. Můžete si proto k masáži dopřát například autoerotiku nebo footjob. Vybranou erotickou masáž si můžete objednat také formou escortu k Vám na hotel. Pokud máte nějaké další speciální požadavky nebo nápady, budeme velmi rádi, když nám své podněty sdělíte. Neposkytujeme však sex ani orální uspokojování, těmto požadavkům v našem salónu nemůže být vyhověno a toto pravidlo je u nás striktní.

7. Přívětivé ceny a fair play

Na našich webových stránkách vždy najdete reálné fotografie masérek, proto se Vám nemůže u nás stát, že si vybere na fotografii dívku a po příchodu do salónu zjistíte, že vypadá zcela jinak, než na fotografii. Pro naše klienty dále držíme velmi přívětivé ceny erotických masáží, které Vás mile překvapí.

A navíc? Pobyt v našem salónu můžete také darovat formou poukazu. Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene!

Těšíme se na Vaší návštěvu – tým Luxury 😉

 

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies