Masáž penisu (Lingamu) – TOP v Praze

Luxusní masáž penisu – lingam masáže

Takřka nekonečné vzrušení od počátku až do konce a síla znovuobjevené energie, která pulsuje celým vaším tělem. To jsou atributy tantrických lingam masáží – techniky, která vás zavede na nejvyšší úrovně vaší sexuality, o kterých jste nemuseli mít dosud ani tušení…

Nekonečná extáze

Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a intimních partií nejen správně rozproudí vaši sexuální energii, ale působí blahodárně a regeneračně. Při intimní masáži tohoto druhu se navíc do těla vyplavují hormony štěstí. Jemné doteky masérky, která bude hbitými prsty a dlaněmi jemně třít ztopořený penis, se Vám budou zdát nekonečné a s nimi spojená extáze Vám přinese pocity, které jste dosud nepoznali nebo pro Vás byly dosud skryté. Budete se cítit jako znovuzrození.

Tantrická lingam masáž vychází z Kámasútry a taoistického přístupu k erotice. Jejím cílem není okamžité vrcholení – naopak smyslem masáže je vyvrcholení co nejvíce oddálit. Tím více poznáte netušené možnosti vlastního těla, svou sexuální fantazii a ponoříte se do hlubin vlastního erotična. Navíc masáž lingamu pomáhá dosáhnout harmonie mezi fyzičnem a duchovnem.

Vlny vzrušení

Během masáže leží klient na zádech a zkušená, krásná masérka věnuje pozornost hlavně oblasti pohlaví a pánve. Intimní atmosféra prosycená vůní tyčinek i masážního oleje, podtržená příjemnými tóny relaxační hudby a tlumeným světlem svíček celý prožitek ještě násobí.

Tantrická lingam masáž navíc působí léčivě  – při masáži se střídá technika, která zajistí důkladné prokrvení penisu, s příjemnou relaxací a naprostým uvolněním.

Tantrická lingam masáž končí Vaším vyvrcholením. Vzhledem k tomu, že je co nejvíce v jejím průběhu oddalováno a během masáže se intenzivně stimuluje správné proudění energie, dosáhnete dosud nepoznané rozkoše, která v mocných vlnách projde celým vaším tělem. Konečné vyvrcholení je natolik silné, že Vám přinese dosud nepoznaný prožitek extáze.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.