6 mýtů a omylů o erotické masáži

Prsty a dlaně jemnými pohyby uvolňují svalové napětí a tělem se rozlévá slastný pocit uvolnění i vzrušení. Erotickou masáží lze dosáhnout nejen odbourání stresu a fyzické i psychické tenze. Je to především velmi příjemný způsob, jak rozproudit sexuální energii, povzbudit své libido a také lépe poznat potřeby svého těla a hranice intimity. Erotická masáž je zážitek na pomezí relaxace a sexuálna, který ve vás zanechá pocit čehosi výjimečného. Už jen skutečnost, že na lidské pokožce o rozměru mince se nachází přes 3 miliony buněk, 50 nervových zakončení a 90 cm cév, dává tušit, jak silné vjemy při masáži prostupují lidským tělem.

Erotická masáž sice již v současnosti nepatří mezi společenská tabu a mezi klienty salonů je velmi oblíbená. Jedná se o vzrušující zážitek, který vám zprostředkuje profesionální masérka. Tato masáž sice vychází z klasických masážních technik, avšak jejím rozdílným aspektem je neomezená intimita. Účelem je klienta vzrušit citlivými doteky a přivodit mu hluboké uvolnění, nikoliv jej vzrušit návalem sexuálního dráždění pouze v oblasti genitálií. Ovšem stále může mezi lidmi panovat názor, že jde o něco nevhodného na pomezí prostituce. Vinu na tom nesou především „mýty“ a omyly, které jsou s touto masáží spojené. Podívejme se na šest nejčastějších z nich zblízka.

 

1. Sex znamená koitus, soulož

Nejprve musíme začít s vymezením pojmu sex. Ač si stále množství české populace myslí, že sex je vždy spojen se souloží, tedy s pohlavním stykem, není tomu tak. Samotná soulož trvající několik minut, kdy dochází k průniku penisu do vaginy či do análního otvoru, představuje 10procentní i menší zlomek toho, co vše sex zahrnuje. Je to pestrá paleta, na které nalezneme orální uspokojování, petting, mazlení, intimní doteky, líbání či dokonce pro někoho jen nevinné dvoření. Samotný fakt, že za koitus se považuje pouze 3-7 minut, kdy dochází k opakovanému pronikání penisu do vaginy či análního otvoru, nabízí otázku, jak bychom označili zbytek času, který je vyplněn vzájemnou intimitou. Sex je jako objemná kniha, jež obsahuje cokoliv, co je spojené s vaším fyzickým i psychickým vzrušením.

2. Erotická masáž je nevěra

Pravděpodobně nejpalčivějším tématem, které je s erotickou masáží negativně spojené, je otázka nevěry. Na tomto místě je nasnadě uvést, že erotická masáž není spojena s pohlavním stykem. Na tento mýtus se naráží poměrně často. Současné kvalitní salony se v tomto směru jasně vymezují a svým klientům předesílají, že další sexuální služby jsou při erotické masáži vyloučené. Pokud během masáže dosáhnete orgasmu, je to důkaz toho, že masérka či masér odvedli svou práci dobře a vaše sexuální energie proudila správným směrem.
S problematikou nevěry je spojena vzájemná důvěra mezi partnery i jejich vlastní sebevědomí. Pokud si lidé vzájemně věří, erotická masáž by neměla překážkou. Naopak by mohla pomoci a dát jejich vztahu nový rozměr.

3. Pohlavní styk je nutný k vašemu uspokojení

Tento mýtus souvisí s tím, jak hluboce je zakořeněná myšlenka sexu v konzervativní a ploché představě o jeho formách. Sex není však primárně o pohlavním styku. Sexuální uspokojení má množství forem, ať už hovoříme o orálním sexu, líbání, masturbaci, hlazení a jiných něžnostech či například využití sexuálních pomůcek. Množství lidí také vzrušuje již jen jejich vlastní fantazie či představa. Dokážou vyvrcholit například už jen při pozorování milostného aktu.

4. Erotická masáž je jen líbivější jméno pro prostituci a „kryje“ privát

Nutno říci, že při svém hledání mohou klienti narazit na salony nejrůznějších typů. V případě neprofesionálního podniku se může stát, že se člověk dostane do prostředí, které bude stát na tenké hranici privátu či prostituce, kde masérka nebude mít problém pokračovat za limit erotické masáže a za příplatek klientovi poskytne sexuální služby. Ovšem v případě kvalitního salonu je taková věc vyloučena. Současné profesionální salony svá pravidla jasně vymezují a také dodržují.

5. Při erotické masáži nesmíte na masérku sahat

Je to právě blízkost těl a jakési souznění, které dávají erotické masáži její nevšední rozměr. Je přirozené, že klient při masáži zatouží prožitek sdílet a předat svou nabytou energii dál. Vše závisí na jasné dohodě klienta a masérky a také na předem deklarovaných pravidlech salonu. Erotická masáž samozřejmě nevyjímá dotek v oblasti genitálií, avšak v případě masérky se jedná o profesionální postup, nikoliv o „předehru“.

6. Erotická masáž je to samé, co tantrická masáž

Tyto dva pojmy u klientů mnohdy splývají v jeden. Ovšem u jistých forem tantrické masáže nemusí k dotyku vůbec dojít. Masér či masérka vás mohou provést formou tantrického dechu, který napomáhá k většímu fyzickému i psychickému uvolnění. Tantrická masáž také dokáže pracovat s tzv. energetickým orgasmem, kdy se rozproudí sexuální energie a dojde k vyvrcholení bez toho, aniž by masér stimuloval genitálie.

Sledujte nás na sociálních sítích!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem.
Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.


Copyright © 2021 – L.M. Grand Europe Group s.r.o., IČO: 08749833
Podmínky užívání
GDPR – ochrana osobních údajů
Soubory cookies