Nuru masáže

Dopřejte si originální Nuru masáž je to nevšední zážitek.

Slovo NURU pochází z japonštiny a znamená kluzký, mazlavý. Je to hlavní vlastnost speciálního NURU gelu vyrobeného v Japonsku z mořských řas.Gel má hustou konzistenci – vzhledově připomíná lubrikant. Nevysychá – nelepí, ale krásně klouže 🙂

Gel je rozpustný ve vodě tak že se nemusíte bát, že budete odcházet mastní. Nuru gel není olej a je omyvatelný obyčejnou vodou.Díky svému přírodnímu původu má blahodárné antibakteriální a výživné účinky na lidskou pokožku ta po něm zůstává hebká a hydratovaná. Nuru gel je populární po celém světě…. Nuru Gel,který používáme v našem salónu je originál.

Nuru masáže byly donedávna doménou především orientu. V poslední době, se ale pomalu rozšiřují do celého světa a stává se z nich žhavý trend v oblasti erotických masáží.

Průběh Nuru masáže

Masáž začíná společnou sprchou s masérkou,kde vám slečna dopřeje jemnou masáž,potom se přesunete do pokoje,kde už je vše připraveno pro nuru masáž. Masíruje se na velké vyhřívané podložce s nepropustným potahem ,nebo na nafukovací matraci.

Masérka nanese nuru gel na své nahé tělo i na Vás a pak může vše začít.Při nuru masáží dochází ke tření těl je to masáž tělo na tělo.Masérka se po vás začne klouzat celým svým tělem k masáží používá i váhu svého těla.Budete překvapení,jak je nuru masáž originální,jen tak na ní nezapomenete.

Masáž je velice osvěžující hlavně v teplých dnech

Nuru masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením nebo vyvrcholením mezi prsa i během masáže tření těl může díky nuru gelu dojít k vyvrcholení 🙂

Na Nuru masáže používáme pravý nuru gel.

 

Další typy masáží

Vyzkoušet můžete také další typy masáží

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.