Erotic massages Luxury

Erotic massage,nuru massage Prague

We are glad to invite you to our discreet salon in Prague, I.P.Pavlova. You can have a complete relaxation and eroticism. We offer you erotic, tantric and nuru massages of the whole body (head, nape, spine, back, arms, legs), as well as groin massage. Masseuses offer you body to body massage, breast massage, prostate massage, shared shower (Aqua massage), self -pleasuring and mutual satisfaction completed with hand climax.

We don’t offer oral sex nor classic sex!!!

Our masseuses give to each costumer an opportunity to enjoy a quality whole body massage.  Are you tired after work and do you need some rest, eliminate stress or experience something unusual? Combine pleasure with something useful and have an erotic massage. It depends on you whether you would like to talk or just relax. Compared to private rooms you find this massage deeply felt and the touches of our masseuses do wonders with your body. We tried to create an ideal surrounding for erotic massages. We are able to offer you two cosy rooms where you are massaged on the foam pads. Thanks to limited amount of light, candles and relaxing music you will certainly enjoy your massage. It is also possible to buy gift vouchers for erotic massage.

Erotic massage

Erotic massages discover potential of the body. There is a possibility to raise and postpone the excitement. It can open for you a new world of feelings. Erotic massage is a great way to gain sexual energy, relaxation, as well as excitement, passion and encouragement. Sensitive touches our masseuses release tension and endorphins start to flow. These bring pleasure and relaxation. Enjoy relax and erotic in our salon. We are looking forward to your visit.

EROTICKÉ MASÁŽE VIDEO :

 

 

Nuru massage

It is a massage body to body. Your masseuse is naked and massages you with the whole body. This massage is done with a nuru gel, which is very oily, without taste and smell. Nuru gel is brought to our salon from Japan and it is very popular when doing an erotic massage. This type of massage is made either on the air mattress or on the foam pad. Treat yourself with something original.

 

Tantric massage

Tantric massage connects elements of classical massage with tantric-taoist techniques. This type of massage is very intimate. Energy flows through the whole body during the tantric massage.  Tantric massage consists of the whole body massage and also massages which are called Joni and Lingam (these are male and female sexual organs in the language called Sanskrit).  You can expect gentle and dynamical moves and also aromatic oils which are used during the massage.

 

Potvrzení věku
Chystáte se vstoupit na stránky obsahující erotický a sexuálně zaměřený materiál. V rámci ochrany uživatelů, pro které je tento obsah nevhodný, si prosím pozorně přečtěte následující podmínky vstupu: Stisknutím tlačítka "OK" potvrzuji, že 1. Dosáhl/a jsem zletilosti a věku 18-ti let. 2. Nacházím-li se ve státě, kde je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji podmínky zletilosti v tomto státě a je mi více než 18 let. 3. Potvrzuji, že svým chováním neumožním přístup k obsahu těchto stránek osobám mladším 18 let ani jiným osobám nesplňujícím podmínky vstupu. 4. Souhlasím, že zde zveřejněný materiál mohu užívat pouze v soukromí a výlučně pro mou vlastní potřebu. 5. Potvrzuji, že nepovažuji sexuálně orientované materiály za pohoršující, urážlivé, ani mne nijak neohrožují. 6. Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které vstupuji, jsou chráněny autorským právem, a že jakékoliv šíření obsahu nebo jeho částí bez písemného souhlasu provozovatele stránek je přísně zakázáno. 7. Prohlašuji, že jsem si vědom/a, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případně i trestněprávního stíhání.