Notes

Welcome to our new guest book. We will be happy if you leave your questions or comments about erotic massage. If you have already visited our salon in Prague, we are looking forward to read about your experience or suggestions about service improvement.

If you want to share your experience with a particular masseuse, please select “Girl review” option and choose the girl from the list.

Please note, that all notes are going through the admin approval, so if you are not serious or decent, there is no point in sending your note 🙂

 

 

17.
July
2021
Girl review - Linda
Míla 19:14 wrote
S tak příjemnou masérkou, jako je Linda, jsem si svou první erotickou masáž velice užil a též jsme si pěkně popovídaly. Nezbývá nic víc, než jen dodat, že se těším na další návštěvu.
30.
June
2021
Girl review - Linda
Petr 12:32 wrote
Linda je sluníčko, v masáži moc šikovná, spontánní a hravá. Dokáže si i příjemně povídat. Čas s ní utekl ohromně rychle. Trochu mě jen zarazilo, že začala "pracovat", aniž by se předem zeptala, co bych si přál. A taky hudba by mohla být žánrově i hlasitostí decentnější.
11.
June
2021
Girl review - Linda
Peter Culík 20:09 wrote
Tak ako kvetinka v rajskej záhrade, opatrovaná s láskou a v dobrej nálade, cítím sa práve tak, ak povedať to môžem, pri Lindinej masáži na slovo sa nezmôžem.
31.
May
2021
Girl review - Sofie
Jakub 21:56 wrote
Nádherná slečna a ještě krásnější masáž
27.
May
2021
Girl review - Linda
Mirek 11:04 wrote
Prostě nejlepší. Krásná, milá, správně inteligentní. Šikovná masérka a vstřícná a vnímavá společnice. V reálu ještě hezčí než ve fotogalerii. Lindo, moc děkuji za super zážitek. Mirek
26.
May
2021
Girl review - Linda
Mirek 12:03 wrote
Prostě nejlepší. Krásná, milá, inteligentní, vstřícná. Intuitivně splní i nevyřčená přání. V reálu ještě hezčí než ve fotogalerii. Lindo, moc děkuji za super zážitek. Mirek
3.
May
2021
Honza 16:26 wrote
Dnes jsem poprvé v životě navštívil masážní salón Luxury. Byla to moje první erotická masáž v životě. Před začátkem jsem byl plný očekávání co mě čeká. Slečna Klára si mě vyzvedla u vchodu a hned jsem dostal pusu na tvář na přivítanou. Pokračovali jsme do útulného pokojíku, poté společně do sprchy. Po sprše si mě slečna Klára položila na bříško a začala masáží Body2body. Celou dobu si semnou příjemně povídala a nechala mě se kochat opravdu krásným pohledem na její pozadí v zrcadle u postele. V půlce hodinové masáže si mě otočila na záda a já se těšil na další slast co mě čekala. Klárka byla strašně milá a bylo vidět, že i ona si masáž užívá. Po neskutečné hodinové jízdě, jsem dosáhl až na vrchol. Dávám 10 z 10 za Klárky sympatie ale hlavně za to jak to celé krásně prožívala semnou.
21.
April
2021
Girl review - Ketrin
Willy Wonka 16:21 wrote
Fantastická Ketrin! V její společnosti se ocitám v úplně jiném světě, tak milá, úžasná a nádherná dívka to je, tak moc příjemné jsou její doteky! Je to něco, čeho se člověk opravdu nenabaží. Díky za všechny společně strávené chvíle, bylo to vážně skvělé! Určitě jsme se neviděli naposledy.
24.
February
2021
Jarda 17:16 wrote
Dnes jsem byl poprvé na masáži u milé, krásné, něžné a šikovné slečny Kláry. Nádherný zážitek, který budu určitě opakovat❤️
24.
February
2021
Jarda 12:00 wrote
Byl jsem poprvé a ne naposledy ❤️ Slečna Klárka je milá a úžasná
23.
February
2021
Girl review - Nella
Tom 0:52 wrote
Krásná slečna a skvělá masáž :)
19.
February
2021
Girl review - Nella
Honza 12:01 wrote
Když příroda stvořila Nellu, ostatní krásky ji jen tiše záviděli a museli se jí poklonit jako své královně. Tvrdí muži pak složili své zbraně, plakali radostí až totálně před královnou všech masáží kapitulovali...:)
1.
February
2021
Girl review - Vanessa
Michal 19:59 wrote
bylo to úžasné , skvělý přístup i zážitek ,budu opakovat
28.
January
2021
Petr J. Č. 21:39 wrote
Nelly prostě a jasně.... úžasná, citlivá, zkušená, krásná !!! Moooc děkuji , za neskutečně fantastický zážitek, Váš salón navštěvuji dost dlouho i když teď nepravidelně, Ale na 100% budu muset zase co nejdříve přijet... Jste Super....moc zdravím.. hlavně i Andílka...❤️
9.
January
2021
Ben 22:54 wrote
Naprosto úžasné. Vyzkoušel jsem masáž lingam a mohu doporučit. Opravdu důkladná masáž přirození, která mne na konci přivedla k nejsilnější erekci jakou sem zažil :o)
4.
January
2021
Girl review - Vanessa
D. 20:46 wrote
Byla to moje první masáž. Překypovalo to erotikou. Vanessa je skvělá. Budu muset jít znovu.
8.
December
2020
Girl review - Ketrin
Honza 18:21 wrote
Ketrin má úžasnou postavu. Je to milá a sympatická dívka, se kterou se dobře povídá. Určitě se k ní opět brzy vrátím.
8.
December
2020
Honza 18:20 wrote
Ketrin má úžasnou postavu a je to velmi příjemná a sympatická slečna, se kterou se dobře povídá. Určitě se k ní vrátím.
4.
December
2020
Girl review - Ketrin
M 16:40 wrote
Božský zážitek. Kdo nezažil prsní masáž od Ketrin, neví co je slast. Doporučuji všem gurmánům rozkoší.
26.
November
2020
Girl review - Bára
Igor 2:42 wrote
Tezko lze vyjadrit pismenky uzasny zazitek, prozity vcera vecer s Barou. Slovo fantasticke zdaleka nevystihuje super okamziky po vsech strankach. Dekuji Baro - brzy zase prijdu

Follow us on social networks!

This site does not offer sexual services, it is used to mediate erotic massage between the client and the masseuse or masseur.
The condition of advertising is to rent a room in the massage parlor.