Notes

Welcome to our new guest book. We will be happy if you leave your questions or comments about erotic massage. If you have already visited our salon in Prague, we are looking forward to read about your experience or suggestions about service improvement.

If you want to share your experience with a particular masseuse, please select “Girl review” option and choose the girl from the list.

Please note, that all notes are going through the admin approval, so if you are not serious or decent, there is no point in sending your note 🙂

 

 

14.
October
2021
L 6:42 wrote
Emily je skvělá usměvavá dívka se kterou se člověk nenudí, krásná a ještě jednou krásná. Masáž mě moc bavila jistě se zas vrátím Jen příště pokoj se sprchou
13.
October
2021
Girl review - Sofie
Radek 13:59 wrote
Nádherná dívka, ještě pěknější než na fotkách, strašně příjemná a milá, masáž i pokec super
13.
October
2021
Girl review - Sofie
Radek 0:31 wrote
Super dívka, masáž super i perfektní pokeni
10.
October
2021
Girl review - Adél
Tadeáš 20:00 wrote
Na podobné masáži jsem nikdy nebyl a chtel jsem to vyzkoušet. Adél byla skvělá, příjemně ukecaná, čímž prolomila ledy. Chci poděkovat za skvělý zážitek a urcitě se ještě zastavim, s největší pravdepodobností opět u Adél.
7.
October
2021
Girl review - Linda
Jarda 22:07 wrote
Linda je rafinovana, chytrá a zkušená potvůrka. Dobře ví co se nám mužům líbí. Dobře ví kde přitlačit a kde ubrat. I to z mi dělá s jejim smyslným rozmazmazlenym nádherným sexy tělem neporazitelnou . Ave Regina....
7.
October
2021
Girl review - Linda
Martin 14:36 wrote
Moc hezká, chytrá a šikovná slečna.
3.
October
2021
Girl review - Linda
Guest 22:05 wrote
I was fortunate enough to have had a couple of sessions with Linda a while ago. She is a very enthusiastic, funny, passionate, and well travelled lady. Both the massage and conversation with her are very pleasant. She also speaks english well.
3.
October
2021
Girl review - Rebecca
Vašek 12:59 wrote
Jsou dny, které člověku ovlivní celý život nebo jeho část. Přesně takovým dnem byl den, kdy jsem poprvé vstoupil do salonu Luxury a navštívil slečnu Rebeccu. Milejší a kouzelnější bytost jsem za svůj dlouhý život nepoznal. Děkuji Ti, že jsi.
1.
October
2021
Girl review - Linda
Karel 19:32 wrote
Linda je úžasně šikovná a milá dívka. Přesně ví co dělat a co se vám líbí. Moc jsem si to užil a zrelaxoval. Po masáži jsme si příjemně popovídali. Můžu jen doporučit.
23.
September
2021
Girl review - Nikol
Ondřej 23:14 wrote
Velmi skromná, usměvavá, přirozená a hravá slečna, hezky jsme si sedli a masáž neměla jen erotickou formu, ale i náboj.
15.
September
2021
Girl review - Linda
Martin 10:30 wrote
Úžasně optimistická a empatická slečna se šikovnýma ručičkama.
9.
September
2021
Girl review - Ketrin
Jiří 0:08 wrote
Musím uznat,že dosavadní recenze na Ketrin jsou reálné,je to opravdu hvězda,její masáž je koncentrovaná něha, precizní "hodinářská práce"-vrchol jemnosti-mně tento styl maximálně vyhovoval,aniž bychom se dopředu domluvili, je to náhoda?vyšší moc? opravdu nevím,ale bylo to naprosto božské.........je to radost, objevit masérku,kterou to baví a dělá to na 100%....DÍKY.....
5.
September
2021
Girl review - Linda
Onsen 22:11 wrote
Linda je optimisticky naladena dívka, která umi přenést svou radost ze života i do masáže. Chvíle s ni byly krasne a vášnivé oboustranně :-)
4.
September
2021
Girl review - Linda
Ruben 17:40 wrote
Linda is amazing, she is ver attentative and caring, and realy make you very confortable, i highly reccommend her.
30.
August
2021
Girl review - Adél
Jirka 13:30 wrote
Moje oblíbená maserka už bohužel v salonu nepracuje , tak jsem moje volba padla na novou maserku Adel . Musím říci , že fotky nelzou , má krásné sametové tělo a vřelý přístup. Dávám palec nahoru a už se moc těším na další masáž s Adel !
27.
August
2021
Girl review - Adél
Radek 18:43 wrote
Adél je milé úsměvavé devče, jako masérka skvělá, prsní masaž byla ůžasná. Byl jsem velice uspokojen!Když jsem viděl fotografie tak jsem se těšil jaký to bude zážitek a musím napsat pravdu.Pro mne zatím největší který jsem u Vás zažil. Děkuji už se těším na příští masaž.
12.
August
2021
Girl review - Ketrin
Jirka 8:21 wrote
Ketrin je moc milá a překrásná dívka, andílek, každý její něžný dotek byl kouzelný. Ketrin, moc děkuji za úžasný zážitek, který jsi mi připravila.
6.
August
2021
Girl review - Linda
Ruben 7:54 wrote
The best Masseuse, she make you very confortable, and very attentive.
4.
August
2021
Girl review - Ketrin
Martin 16:53 wrote
Krásná slečna, skvělá masáž. Příjemně strávený čas. Určitě zopakuji.
3.
August
2021
Girl review - Vanessa
Petr 13:53 wrote
Krasna divka, jemny a nezny zazitek, co nejdrive budu opakovat

Follow us on social networks!

This site does not offer sexual services, it is used to mediate erotic massage between the client and the masseuse or masseur.
The condition of advertising is to rent a room in the massage parlor.


Copyright © 2021 – M. Grand Europe Group s.r.o., CIN: 08749833
Terms of use
GDPR
Cookies