Tenga egg masáže

Klasické uspokojování rukou zná snad každý muž. Ačkoli se jedná o velice příjemný požitek, může vám po čase připadat stereotypní. Proč tedy nevyzkoušíte něco nového, doposud nepoznaného a maximálně vzrušujícího? V našem pražském masážním salonu vám nabízíme novinku v podobě erotické masáže s masturbátorem Tenga Egg!

Co je Tenga Egg?

Tenga Egg představuje oblíbenou erotickou pomůcku – masturbátor ve tvaru vajíčka, který je původem z Japonska. Speciální vnitřní zpracování vajíčka nabízí velice příjemnou stimulaci a umožňuje vám tak dosáhnout maximálního vzrušení. Tenga Egg je vyrobeno z jemného a pružného lékařského silikonu, který je zdravotně nezávadný a dokáže se dokonale přizpůsobit jakékoli velikosti mužského penisu.

tenga-egg-masaze

Jak probíhá Tenga Egg masáž?

Tenga Egg má mnoho podobných znaků jako všechny erotické masáže. Celým zážitkem vás provede jedna z našich krásných masérek v příjemně zařízeném prostředí, kterému nechybí intimita. Masáž začíná příjemnými doteky celého těla, díky čemuž dojde k uvolnění. Vy si budete užívat pozornosti sexy masérky a každým kousíčkem holé kůže budete vnímat jemné a přesně cílené doteky.

To nejlepší vás ale teprve čeká!

Následně masérka přímo před vámi otevře zcela nové vajíčko Tenga Egg, aby vás ujistila, že jej nikdo jiný před vámi nepoužil. Poté do něj nalije lubrikační gel, který zamezí nepříjemnému tření a nasadí vajíčko na váš žalud. Teprve teď přichází ten pravý požitek z masáže Tenga Egg! Jemnými a pomalými pohyby bude s vajíčkem klouzat po vašem penisu nahoru a dolů. Postupně bude své pohyby zrychlovat a umocňovat tak vaše smyslné pocity. Vnitřní reliéfní struktura vajíčka zajistí maximální stimulaci.

Proč vyzkoušet masáž Tenga Egg?

Masáž Tenga Egg možná na první pohled připomíná klasické uspokojování rukou – požitky jsou ale naprosto nesrovnatelné! Kdo okusil masáž s touto erotickou pomůckou v našem salonu, nemohl si její průběh vynachválit. I vy nám po tomto zážitku určitě dáte za pravdu, že je tenga masáž daleko příjemnější, nežli klasické uspokojování rukou.

Další typy masáží

Vyzkoušet můžete také další typy masáží

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.