Mýdlové masáže

Chcete-li vyzkoušet tzv. body to body masáž (tělo na tělo), která má kořeny v tradiční turecké masáži, pak rozhodně vyzkoušejte mýdlovou masáž. Svým průběhem je velice podobná oblíbené nuru masáži. Tahle orientální masáž vás nejen příjemně uvolní, ale i skvěle nažhaví.

Co je mýdlová masáž?

Mýdlová masáž je stále oblíbenější a vyhledávanější. Spojuje v sobě Thajskou mýdlovou masáž a Tureckou mýdlovou masáž. Její historie sahá až do starého Turecka, kdy si tyto slastné pocity užívali bohatí sultáni ve svých harémech.

mydlova-masaz

Jak probíhá mýdlová masáž?

Začátek mýdlové masáže je velice příjemný – společně s naší krásnou masérkou vstoupíte pod kapičky horké vody a dáte si příjemnou sprchu. Cílem je prohřát vaše těla a připravit vás na to, co bude následovat. Po sprše se přesunete do intimního a útulně zařízeného pokojíčku, kde bude hrát jemná hudba. Masérka vám následně dopřeje peeling speciální žínkou, která prokrví každý kousíček vašeho nahého těla. Následně přichází na řadu samotná masáž – k té je používána mýdlová pěna. Masérka ji na vaše tělo nanese přírodní mořskou houbou. Během masáže se můžete kochat pohledem na krásné tělo masérky pokryté pěnou a můžete si užívat každý její dotek. Masérka během masáže používá především tření tělo na tělo, což je velmi vzrušující. Masáž je zakončena vaším vyvrcholením.

Další typy masáží

Vyzkoušet můžete také další typy masáží

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.