Erotické masáže

Erotická masáž je velice intimním zážitkem, kterému přichází na chuť stále více lidí. Nabízíme vám smyslné masáže celého vašeho těla, při kterých používáme teplou masážní emulzi nebo horký olej- to příjemně podtrhne každý dotek a vynese vás až k samotným výšinám rozkoše!

Račte vstoupit..

Příjemná a komunikativní masérka, kterou si předem objednáte, se o vás postará od prvních minut vaší návštěvy. Zavede vás do přítmí připraveného pokoje, kde si při nabídnutém nápoji pohodlně usadíte. Vaše soukromí je pro Masáže Luxury prioritou, nemůže se proto stát, že byste se při návštěvě potkali s někým dalším, ne-li dokonce známým. Každá dívka je jiná, a proto i každá erotická masáž je neopakovatelná 😉

Co je a jak probíhá erotická masáž?

Pod erotickou masáží si můžete představit jemnou a něžnou masáž, při které nebude opomenuta žádná část vašeho těla – ani ten nejmenší kousek kůže nezůstane bez pozornosti. Začíná jako klasická relaxační masáž, ale má hned několik podstatných rozdílů: masérka je během masáže zcela nahá a k masáži používá nejen ruce, ale celé své tělo. Užívat si tak můžete smyslných doteků jejího zadečku, ňader i nohou či rukou. Technika tělo na tělo povzbuzuje erotično a dotváří vzrušující atmosféru. Celý tento zážitek je umocněn příjemnou atmosférou v intimně navrženém interiéru salónu.

eroticke-masaze-velky

Ceny erotické masáže

1 masérka

Čas Cena
60 min 1600,-

2 masérky

Čas Cena
30 min 1700,-

Proč vyzkoušet erotickou masáž?

Chcete-li zažít něco nového a poznat nové možnosti vaší sexuality, navštivte erotické masáže Luxry v Praze. Zde poznáte, co je to rozkoš a síla každého dotyku. Mimo to vám erotická masáž přinese:

• uvolnění
• odbourání stresu
• vzrušení
• relaxaci
• povzbuzení libida
• posílení sebevědomí
• podporu psychické pohody

EXTRA služby k erotické masáži

Ke každé masáži si můžete vybrat EXTRA služby, které naleznete ZDE

Další typy masáží

Vyzkoušet můžete také další typy masáží

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.