Erotické masáže pro páry – skvělý zážitek ve dvou

Erotická masáž je vysoce intimním zážitkem podtrženým něžností, jemností a maximálním vzrušením. A co teprve erotické masáže pro páry – tady se vzrušení a celkové prožitky dvojnásobí! Jsou skvělou volbou v případě, kdy chcete ve svém partnerském životě vyzkoušet něco nového, poznat své limity a dát tak vašemu vztahu nový nádech. Přijďte si k nám užít vzrušující erotickou masáž společně se svou drahou polovičkou – nebudete litovat!

masaze-pro-pary

O čem je erotická masáž pro páry?

Erotická masáž na první pohled připomíná klasickou relaxační masáž – je však mnohem intimnější! Je stále oblíbenější a vyhledávanější. Proč? Slibuje něco nového, doposud nepoznaného, vzrušujícího – zkrátka něco, co posune vaše limity. Při erotické masáži dochází k něžnému rozmazlování každého kousíčku nahého těla – nikoli pouze intimních partií. Masérky jsou empatické a přesně vědí, kam sáhnout nebo kde se vás dotknout, aby vás ještě více vzrušili a posunuli tak erotické napětí k jeho maximu.

Během masáže budete po boku svého partnera či partnerky – i tomu se bude věnovat zkušená masérka, která jej zahltí slastnými doteky a hlazením. Můžete se držet za ruce a prožívat tak příjemné pocity spolu. Cílem erotické masáže je spokojenost obou partnerů.

Jaký má erotická masáž pro páry průběh?

Masáž probíhá ve stylovém a útulně zařízeném pokoji, kde příjemnou atmosféru vytváří vonné tyčinky, decentní dekorace a především tichá uklidňující hudba, která vám bude po celou dobu hrát do oušek. Během masáže budete ležet v těsné blízkosti své drahé polovičky – záleží na vás, zda se budete držet za ruce nebo vedle sebe jen ležet a vnímat jeden druhého. Každému z vás se bude věnovat jedna krásná a něžná masérka, jejíž bohaté zkušenosti ji umožní věnovat vám maximum péče, pozornosti a slasti. Cílem erotické masáže pro páry je nasměrovat vaše těla jedním směrem – směrem maximálního vzrušení a sexuálního chtíče.

Budete-li chtít, můžete kdykoli během masáže převzít masáž vašeho partnera či partnerky plně do svých rukou. Vy sami si určujete průběh masáže. Není žádnou výjimkou, že masérky požádáte, aby vás nechaly o samotě a vy tak nabízený prostor využijete pro partnerské milostné hrátky – ty budou díky masáži a pozornosti něžných masérek daleko intenzivnější.

Erotickou masáž pro páry můžete zakončit společnou sprchou, kde mohou vaše pocity a vzrušení doznívat a proudit tak celým vaším tělem.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web nenabízí sexuální služby, slouží k zprostředkování erotických masáží mezi klientem a masérkou či masérem. Podmínkou inzerce je pronájem pokoje v masážním salonu.