Vzkazy


Vítejte v naší nové návštěvní knize. Budeme rádi za Vaše dotazy nebo komentáře k erotickým masážím. Jestli jste již náš salón v Praze navštívili, budeme rádi také za sdělení zkušeností nebo návrhu na zlepšení služeb.

Jestliže chcete sdělit svou zkušenost s konkrétní masérkou zvolte prosím “Recenze dívky“ a vyberte dívku ze seznamu.

Upozorňujeme, že veškeré vzkazy podléhají schválení, takže nemá cenu psát, pokud to nemyslíte opravdu vážně a slušně 🙂

 

 

+ 76 = 84


5.
listopadu
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Dan 19:23 napsal/a
Diky Nino,bylo to super.At se ti daří.
2.
listopadu
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Peter 22:47 napsal/a
Keď som si čítal recenzie na Ninu, hovoril som si, či nie sú tak trochu "cinklé". Dnes už viem, že ani náhodou! Len pohľad na Ninu, pre dolniaka ako som ja, je úchvatným, fascinujúcim, dychberúcim - no skrátka luxusným zážitkom. Jedno negatívum by som ale predsa len zmienil. Nina zajtra nemasíruje, a ja by som si to tak strašne rád hneď zopakoval. Díky moc.
2.
listopadu
2018
David 19:17 napsal/a
Neskutečný erotický zážitek!Navíc mi Kate perfektně srovnala záda.Rozhodně se vrátím!David.
2.
listopadu
2018
Petr 14:39 napsal/a
Milé, příjemné.
31.
října
2018
Hodnocení pro dívku Kate
S.. 9:17 napsal/a
Thank you Kate for a great time. It was one of the greatest experiences of my life. See you next time.
30.
října
2018
Marty 17:21 napsal/a
Nino, děkuju!!! Hodinka s tebou na masáži byla nebesky úžasná. To se nedá slovy ani popsat, to se musí zažít. Tys jednoduše poznala, co se mi líbí úplně nejvíc a prováděla jsi to s naprostým know-how, a navíc jsi tak milá. Už teď se moc těším na příští návštěvu.
24.
října
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Chorche 23:00 napsal/a
První návštěva byla něco úžasného. Druhá série seriálů je většinou průšvih, ne tak u Niny. Naprostá paráda, spokojenost a pocit jiné dimenze. Vím, že s každou pozitivní recenzí je slečna více vytížena, a snižuje se tak šance najít další společně strávený čas, ale Nina si těch 5* prostě zaslouží.
19.
října
2018
Hodnocení pro dívku Nikol
Libor 11:14 napsal/a
Nemohu nevzpomenout na včerejší masáž u slečny Nikol. Protože jsem u Niky již jednou byl a masáž v jejím podání byla luxusní, objednal jsem se rovnou na dvě hodiny i s vířivkou. Byla to skvělá volba. Niky je milá inteligentní dívka. Božská byla ve sprše, ve vířivce i při samotné masáži. Myslím, že jsme si to oba pěkně užili. Takže Niky, až se k tobě někdo příště objedná na dvě hodiny i s vířivkou, budu to opět já.
18.
října
2018
Hodnocení pro dívku Izabela
Mr. Favor 23:54 napsal/a
Today i had the pleasure of capping off my trip to Prague by having a amazing and truly erotic massage by Isabella, I did not expect much so everything was just a gift from this beautiful woman at every turn. First off she speaks great english with a UK twist of a accent, she has a sweetness about her that puts u at ease before ,during and after the meeting. The massage was a perfect10 i could not ask 4 better, the only draw back is that i was only able to stay for 1 hour but next time i must book for 2 hours. Thank u Isabella hope 2 see u soon
18.
října
2018
Hodnocení pro dívku Jully
kluci ze severu 8:29 napsal/a
Perfektní. Slečna má tetování pro milovníky "tetovaček" (na fotkách je nemá). Každopádně to bylo velice příjemné. Uvolňující a osvobozující masáž od strastí a zavedení do světa slastí ! Vrátíme se zpět to si pište.
18.
října
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
kluci ze severu 8:24 napsal/a
Kerol je skvělá. Máme úplně jiný pohled na takové masáže než jsme měli před tím. 100% relaxace. Všude je čisto a vše probíhá podle vzájemných představ. Moc jsme si to užili.
17.
října
2018
Hodnocení pro dívku Emily
Joe 13:44 napsal/a
Pecka Pecka Pecka...Jedna z nejlepších masáží, co jsem zažil... Emily je krásná a z hodiny jsem si užil každou sekundu...
17.
října
2018
Hodnocení pro dívku Rebecca
Reposaik 10:18 napsal/a
Perfektní hodina s Rebeccou. Krásná, příjemná slečna, krásně štíhlá, příjemné povídání. Naprosto excelentní masáž, velice empatická slečna. Určitě budu opakovat. Děkuju.
14.
října
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Tomáš 20:06 napsal/a
Kate mi naprosto vyrazila dech, je strašně hezká, má ohromné charisma a je velmi bezprostřední. Budu muset přijít znovu.
9.
října
2018
Karel 14:38 napsal/a
Skvělá masáž, moc milá a usměvavá dívka, zvlášť ty její ďolíčky... Ale zdejší fotka vůbec nevypovídá o tom, jak nádherná ve skutečnosti je! Doporučuji.
5.
října
2018
Pavel 12:42 napsal/a
Díky za skvělou masáž u Kate. Fotky jsou jen slabý odvar toho jak vypadá ve skutečnosti. Co se týče masáže tak nemám slova kterými bych ji popsal, možná "Fantazie". Díky. :)
2.
října
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Pavel 23:34 napsal/a
Ahoj normálně recenze nepíšu, ale tentokrát si nemůžu pomoct. Díky Kate za fantastickou masáž která byla velmi intenzivní a uvolňující a hlavně fotky zdaleka nevypovídají o tom jak vypadá v reálu. Cítím se opravdu skvěle a uvolněně, a věřím že se ještě někdy na masáži u ní objevím. díky
27.
září
2018
Hodnocení pro dívku Kate
C.M. 14:29 napsal/a
Děkuji za jedinečnou masáž u slečny Kate. Slečna je opravdová kočička - krásna a velice příjemná. Na masáž dlouho nezapomenu a jistě se brzy vrátím.
27.
září
2018
Hodnocení pro dívku Kate
C.M. 14:24 napsal/a
Děkuji za jedinečnou masáž u slečny Kate. Slečna je opravdová kočička - krásná a velice příjemná. Na masáž dlouho nezapomenu a jistě se brzy vrátím.
27.
září
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Loki 13:33 napsal/a
Obcházím masáže už nějaký ten pátek a Kate je vážně třída .. brzy se vrátím!
23.
září
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Amit 18:43 napsal/a
Kate is a very nice and genuine girl. Probably like a girl next door :) It was my first experience with Nuru massage and it was amazing, I would give her 7 stars out of 5. I would surely come again as long as she is available. I wish the best for her.
22.
září
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Honza 18:18 napsal/a
Nina je to nejuzasnejsi stvoreni, ktere jsem v erotickych masazich potkal.
22.
září
2018
Rudolf 14:25 napsal/a
Fantastické. Určitě se příště vrátím s manželkou. Doporučuji!
21.
září
2018
Hodnocení pro dívku Izabela
Ondra z Jihu 13:09 napsal/a
Izabel, těžko se dá popsal slovy,jak je krásná, je prostě neskutečně úžasná. Děkuji ti Izabel. Nejkrásnější dvě hodiny v mém životě, tvé šikovné ruce, krásný hlas, nádherný úsměv, prostě tebe, už nikdy nevymažu z hlavy! Děkuji za neskutečný zážitek a už teď přemýšlím, kdy tě budu moci zase vidět. Moc,moc děkuji... Ondra z Jihu.
12.
září
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Chorche 23:18 napsal/a
Ráj na zemi s krásným, sikovnym, blonďatým andílkem. Těším se na příští masáž!
10.
září
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Honza 10:04 napsal/a
Masaz u Niny je opravdovy zazitek, slecna je velice mila, sikovna, sympaticka, hezka. Pral bych si vice takovych divek v oboru. Honza
9.
září
2018
Milan 12:12 napsal/a
Je možné se masérky dotýkat mezi nohama.? Jinak si totiž vzájemné uspokojování nedovedu představit...
12.
září
2018
Luxury 10:31 reaguje
Dobrý den,ano můžete se dotýkat intimních partii masérky,vzájemné uspokojování je možné rukou povrchově :-)
8.
září
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Baz 0:55 napsal/a
Thanks to Nina for a good week in Prague. Hope you fulfill your dreams for the future. All the best with plenty of Thyme to explore the possibilities :)
30.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Tom 10:21 napsal/a
Byl jsem u slečny Kate minulý týden již podruhé a opět to byl úžasný zážitek. Slečna je naživo ještě hezčí než na fotografiích – je skutečně krásná. Čiší z ní pozitivní energie a dokáže zpříjemnit den již svojí existencí. Již první masáž byla úžasná, slečna dokázala dokonale vycítit mé potřeby a skutečně dobře masíruje. Celá masáž se nesla na příjemné vlně a postupně gradovala tak, že hodinka utekla neskutečně rychle. Neočekával jsem, že by druhá masáž mohla být ještě v něčem lepší, ale Kate opět příjemně překvapila a druhá masáž byla doslova neskutečná. Děkuji a již se těším na další návštěvu, je to nejlepší masérka, kterou jsem poznal.
21.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Nina 19:45 napsal/a
Dekuji timto za krasne straveny cas. Nina je velmi empaticka, chytra a sikovna. Cas straveny s ni behem masaze jen doporucuju! Dalsi z duvodu, proc se budu velmi rad k vam do Cech vracet :-) Tomas
18.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Josef 20:56 napsal/a
Nina je nejen skvělá masérka, ale i velice milá, sympatická, krásná a komunikativní slečna se kterou je radost si popovídat. Děkuji moc za nádhernou hodinku, Nino. Určitě se vrátím.
17.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Rebecca
Vlada 15:12 napsal/a
Ďakujem krásne a zmyselné slečne Rebecce za čarovnú hodinku, na ktorú zabudnem len po tej budúci .. :-)
14.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
D. 23:18 napsal/a
Kate je velice milá a bezprostřední dívka, a masáž od ní byla skvělá.
13.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Dylan (drive Bruno) 17:00 napsal/a
Rád bych ohodnotil velice dobre maserske schopnosti slečny Kate. Slečna je strašně moc milá a je vidět, že ji její práce baví. Což je určitě alespoň 50% prožitku masáže. Dalších 50% je Happy end, který může přijít, ale také nemusí (ano, jako exekutor, může, ale také nemusí přijít). Abych to shrnul, bylo to s Kate moc fajn, pochopila i většinu mých vtipů nebo se alespoň smála i když nechápala, což cením. Postavu má krásnou, lepší než já. Ne, opravdu, krásná žena co má i něco v hlavě...na prsa jsem se také podíval, jednou jakože tajně a musím říci, že paráda. Jako se i přiznám, že jsem si omylem i trošku ohmatal, ale řekl jsem slečně, že jsem to nebyl já a věřila, takže dobrý. Dělal jsem dost frajera. Takže vážně...Kate (FAKE name hehehe...)...doporučuji, užijete si to as buďte na slečnu hodní nebo si vás najdu. Nebo nenajdu...proste se chovejte slušně vy úchyláci. A v neposlední řadě čením slečnu operátorku, která to organizuje. Smekám za nervy z oceli kdyz musi louskat me rrádoby vtipné zprávy...teda ne rádoby, jsou dost vtipné. A hlavně váše úchylný kecy a fotky ubožáckých penisů. Jo vole Evžřene, teď to čteš tuhle recenzi a fotíš si péro kreténe, fakt ho nikam neposílej...Takže díky salonu za super službu a budu se těšit příště. :-)
9.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Nikol
Roman 19:25 napsal/a
Včera jsem byl na masáži u Nikolky. Masáží jsem již navštívil více, ale tato byla super. Od počátku ve sprše až do samého konce měla erotický náboj. I když nejsem z Prahy, rád Nikolku opět navštívím.
9.
srpna
2018
Zdenek 12:24 napsal/a
Chci změnit salon, jak je to u vás s placením ? Nikdy jsem s placením problém neměl, ale posledně chtěla masérka zaplatit předem (byl to jiný salon) a měl jsem po náladě, vůbec jsem si masáž neužil, byla upjatá atmosféra a ani vyvrcholit se mi nepovedlo . Hledám jiný salon
13.
srpna
2018
Luxury 13:04 reaguje
Dobrý den,většinou když je nový klient platí předem stály klienti,kteří nás navštevuji platí po masáži.
7.
srpna
2018
Honza 21:39 napsal/a
Kolik stojí extra služby (footjob, masáž prostaty...) . Pokud bych měl 2 masérky platím tyto služby 2x ? Nebo je platba pouze 1x
13.
srpna
2018
Luxury 13:06 reaguje
Dobrý den,pouze za masáž prostaty je 300 příplatek a to dělá jedna masérka
5.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Izabela
Andrew 22:47 napsal/a
Great massage and a very friendly, gorgeous lady. Thanks Izabela xxx
3.
srpna
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Petr 13:05 napsal/a
Masáž s krásnou a milou Kerol byla jedinečná a nezapomenutelná .
31.
července
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Štěpán 23:33 napsal/a
Tahle princezna předčila moje očekávání. Okouzlující, mazlivá a vyhověla všemu, co jsem si přál, kéžby ta hodina nikdy neskončila .. Brzy naviděnou, Kate!!
31.
července
2018
Lukas 14:41 napsal/a
Doby den, jsou vase masazni mistnosti v techto letnich dnech klimatizovane? Zdravim a preji mnoho spokojenych zakazniku, jste nejlepsi salon v Praze!
13.
srpna
2018
Luxury 13:03 reaguje
Máme ventilátory
27.
července
2018
Baz 21:41 napsal/a
Started the past week with a good massage from a lovely person. Thanks Lea
27.
července
2018
Baz 21:39 napsal/a
Forgot to put my name on previous review so try 2. My first time with Nina and was definitely not disappointed. Very beautiful and a stunning smile. Thanks Nina
27.
července
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Nina 21:34 napsal/a
First time with Nina and was definitely not disappointed. Very beautiful and a stunning smile. Thanks Nina
27.
července
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Baz 21:32 napsal/a
Nice to see Kerol again, thank you for being so friendly and still totally gorgeous.
26.
července
2018
Hodnocení pro dívku Kate
J. 11:02 napsal/a
I had a great time with Kate yesterday, she’s so lovely! Can’t wait to see you again when I’m back in Prague!
25.
července
2018
Libor 23:41 napsal/a
Ůžasný koťátko,moc sem si to užil.Děkuji Melanie.
23.
července
2018
Jerry 21:44 napsal/a
Average at best. Very little effort compared to other girls at Luxury massage.
22.
července
2018
Hodnocení pro dívku Izabela
Ondra 18:53 napsal/a
Máš překrásný úsměv a jsi moc milá.. sežral bych tě.. masáž byla jedinečná a skvělá. Jen mě mrzí, že jsem tě nepozval na rande..
16.
července
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Arash 0:48 napsal/a
Magnificent experience with gorgeous and stunning Kate, I visit this massage parlor regularly and each visit is full of pleasure and new experiences. All the girls were nice and polite but the one who stood out was Kate who I met today. She was so beautiful and sexy and her massage was perfect plus beautiful smile on her face:-) The place was also very nice and clean,She made my experience very relaxing & extremely pleasurable! I will happily return & have body to body massage with gorgeous hot and sexy Kate, But most of the girls at this place are both beautiful and attractive.
13.
července
2018
Hodnocení pro dívku Rebecca
Maty 13:45 napsal/a
Dobry den, absolvoval jsem s Rebeccou dvě masaže. První trvala hodinu a půl, a zaskočila mě natolik, že jsem skoro obratem dohodl druhou a pro jistotu hned dvě a půl hodiny dlouhou masaž s výřivkou. Rebecca je krasná, mladá masérka se skvělou postavou, milým vystopovanim a nadhernym hlasem.... prostě panenka, kterou by si každý nejraději hned odvedl domů :). Ani druhá masaž neměla chybu, skvěle jsem se bavil a užival si každý okamžik. Pohled na masírující Rebeccu v zrcadle uz z paměti těžko vymažu. Splnila každé moje přaní... Rebecco ještě jednou díky a těšim se na dalši shledáni...které určitě bude.
12.
července
2018
Hodnocení pro dívku Nikol
Vojta 22:54 napsal/a
Pokud chcete prožít intenzivní zážitek, tak Nikol je skvělá volba. Garantuji, že si to užijete.
10.
července
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Thanks Kate 23:08 napsal/a
it was a wonderful day . I have an interview with Kate. The reception is wonderful and his smile enters the heart. Very nice girl. A nice and enjoyable massage. Best massage in Prague at Kate. My first choice. . Thanks Kate . 29 / 06 / 2018
9.
července
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Robert 0:44 napsal/a
Nikdy na tebe Kate nezapomenu určitě si mě budeš pamatovat musela sis pro mne přijít
8.
července
2018
Milan 8:43 napsal/a
Kerol je jednička
6.
července
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Stepan 22:58 napsal/a
Nina je krasná a šikovná. Děkuji ti moc za naaaadherný večer.
4.
července
2018
Hodnocení pro dívku Naomi
Michal 8:49 napsal/a
Včerejší masáž byla to nejlepší, co jsem v Luxury zažil. Naomi je krásná, vtipná a mýdlová masáž byla naprosto skvělá.
21.
června
2018
Hodnocení pro dívku Kate
M. 6:50 napsal/a
Musím vám ohodnotit dnešní masáž u Kate, byla to jedna z nejlepších, jakou jsem u vás měl, Kate je pozitivní a šikovná maserka, nenechte ji nikdy dát výpověď
18.
června
2018
Michal 20:50 napsal/a
Naprosto úžasná a milá dívka. Umí pohladit nejen tělo, ale i duši, což je velmi důležité. Bylo to nezapomenutelné.
12.
června
2018
Lukas 4:55 napsal/a
Kdy bude k dispozici slecna Kate? Masaz s ni bylo to nejlepsi, co jsem kdy zazil .. Chybis mi!
12.
června
2018
Luxury 14:05 reaguje
Dobrý den, slečna Kate bude v neděli 13.00-22.30 rezervace prosíme u naší operátorky 605958304 budeme se těšit Masáže-Luxury
9.
června
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Petr 22:53 napsal/a
Děkuji Kerol za zprijemneni sobotního večera, masáž a ni nemá chybu, je milá, komunikativni a hlavně krásná, pokud to jen půjde, rád se vrátím:-)
9.
června
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Petr 22:51 napsal/a
Moc milá slečna:-)
4.
června
2018
Dave 16:42 napsal/a
Dobrý den, Lea má v ceníku příplatkovou položku SMYSLNÁ MASÁŽ, mohu prosím vědět o co jde? Díky za odpověď.
8.
června
2018
Luxury 20:55 reaguje
Smyslná masáž Nechte se překvapit, co na Vás masérky vymyslí nebudou chybět pouta,páska na oči sexy obleček pro někoho i bičík!!! Smyslná masáž je především hra se smysly – takže už pouhé zavázání očí. Po deseti minutách poslouchání zvuků v naprosté tmě se každému našlápne adrenalin a čím déle čeká co se bude dít, tím je to vzrušující… To samo o sobě zvedá prudce citlivost čichu, hmatu a sluchu. Jakákoliv erotická stimulace má pak mnohonásobné účinky :-) Každá masérka má svůj program. +200,- k masáži
4.
června
2018
Steve 10:58 napsal/a
Dobrý den, mohu se zeptat co znamená "Smyslná masáž" (příplatek 200kč)?
2.
června
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Alexander 1:44 napsal/a
Really good, thank you for the best time in a long time/ Alex sweden
28.
května
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Tomas 14:37 napsal/a
Musim rict ze nejlepsi masaz od nejkrasnejsi a nejroztomilejsi slecny vcera vecer.dekuji:)tomas
25.
května
2018
Honza 16:03 napsal/a
Kate ? Krásná, obdařená přírodou, milá, usměvavá a mazlivá. Příjemné děvče, které mi polechtalo mé ego a den byl hned o dost příjemnější.
19.
května
2018
Dominik 12:09 napsal/a
Masáž s Patricii byla jako vždy přijemnou časti dne. Patricie je vždy mila a hlavně je to s ní zábava. Můžu doporučit.
19.
května
2018
Martin 12:06 napsal/a
Lea byla fajn. Spravne upovidana a masaz kvalitni. Zdravim tym Luxury a diky.
19.
května
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Petr 12:03 napsal/a
Já jsem s Ninou spokojen, byl jsem u ní již vícekrát. Je milá, komunikativní a umí masírovat a podle potřeby měnit průběh masáže.
19.
května
2018
Hodnocení pro dívku Kate
M. 12:00 napsal/a
Masaz byla naprosto uzasna, uprimne nemam co vytknout. Maserka Kate je nejen krasna a sikovna, ale ma i skvely mily pristup.
18.
května
2018
Hodnocení pro dívku Naomi
ragas 22:08 napsal/a
Včerejší vířivka a masáž u slečny Naomi byla úžasná
18.
května
2018
Hodnocení pro dívku Rebecca
Tonda 13:38 napsal/a
Chtěl bych tímto poděkovat a pochválit slečnu Rebeccu za perfektní masáž.Je to to nejlepší,co jsem dosud zažil.
16.
května
2018
Petr 18:10 napsal/a
Ketrin je úžasná. Hodinka v její společnosti byla opravdu málo. Příště musím více :). Těším se už teď
8.
května
2018
Hodnocení pro dívku Naomi
Martin 17:50 napsal/a
Suverénně nejlepší ❤️ Byl jsem u tebe několikrát, už je tomu pár měsíců. Chybíš mi
7.
května
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Lawrence 23:07 napsal/a
Hi Kerol, I spent a fabulous time with you on Sunday 6 may at 2pm. Now, I came back in France and I hope to come back in Prague soon to meet you again. Best regards miss :)
6.
května
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Mr. M... 15:52 napsal/a
She’s a kind of magic ! Thanks...
6.
května
2018
Adam 14:23 napsal/a
Dobrý den, lze si během masáže s masérkou vyměnit role?
13.
května
2018
Luxury 20:55 reaguje
Dobrý večer, ano je to možné
2.
května
2018
Lukas 9:37 napsal/a
Dobry den, kdy bude k dispozici na masaze Nina? S Kerol podle me nejlepsi maserky :)
28.
dubna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Vlada 16:28 napsal/a
Moc děkuji milé a krásné slečně Kate za dnešní příjemnou, erotickou a nezapomenutelnou hodinu a už se těším na tu příští, která bude jistě brzy. :-)
27.
dubna
2018
Honza 17:53 napsal/a
Ahoj, chci se zeptat jestli je autoerotické představení již v ceně masáže nebo se platí zvlášť. Děkuji H.
27.
dubna
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Honza 16:44 napsal/a
Před časem jsem strávil velmi příjemnou hodinku s Ninou. Velmi příjemná, pohledná a komunikativní dívka se snažila nalézt co mne těší a neváhala reagovat na má přání. Děkuji za příjemné chvilky.
23.
dubna
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Leopard 20:39 napsal/a
Ahoj Kerol, jsi skvělá a krásná masérka :-) Tvůj příjemný přístup k mému tělu i duši,, mě velice těší a už se zase moc těším na další a další,, setkání s Tebou :-) Tvůj věrný ctitel Leopard ;-)
23.
dubna
2018
Jindra 1:19 napsal/a
Maximální spokojenost a uspokojenost :-))
15.
dubna
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Jirka 22:55 napsal/a
Kerol je úžasná nádherná holka.
15.
dubna
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Karel 21:10 napsal/a
Milá a empatická dívka...příjemné setkání, které rád zopakuji
9.
dubna
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Arash 23:14 napsal/a
It was one of the greatest experiences with Kerol ever,no exaggeration!finally had a chance to relax together after wait, Thank you karol for letting me to touch your stunning and soft body:-) feel really relaxed and felt transported away on a wonderfully rich physical and emotional journey.I find it extremely hard to switch off but felt like I literally went somewhere else within a few minutes,it felt me feeling completely calm and relaxed,a serene and spiritual treat.Very sensitive to my needs,on par with best 5 star SPA salon .Love his oil. her energy is so vibrantly positive.Recommended.Thank you and see you soon again! Your Arash:-)
9.
dubna
2018
Petr 21:27 napsal/a
Dobrý den, Bude možnost se v dohledné době objednat ke Kate?
13.
dubna
2018
Luxury 19:39 reaguje
Dobrý den,slečna Kate bude zpět od 23.4.
13.
března
2018
Hodnocení pro dívku Nikol
Petr 6:40 napsal/a
Jedna z nejlepších hodin v životě ;-)
12.
března
2018
Honza 10:17 napsal/a
Báječná masáž, krásný úsměv a sametové tělíčko... Nejlepší zážitek... Už se těším... Honza
10.
března
2018
Hodnocení pro dívku Nikol
David 20:52 napsal/a
Nicol byla jsi skvělá. Diky moc za včerejší zážitky. Doufám,ze to brzy zopakujeme.
8.
března
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Jirka 9:00 napsal/a
Neskutecne pozitivni, vasniva a mazliva. Masaz jsem si uzil od zacatku do konce a nemuzu se dockat dalsi nasvetvy! Dekuji za krasne zprijemneni dne.
3.
března
2018
Hodnocení pro dívku Nina
Jindra 19:40 napsal/a
..byl jsem dnes vůbec poprvé v Luxury a byl a jsem nadšen, vše předčilo mé očekávání. Nina je prostě super andílek s fantasticky pevným, perfektním tělíčkem a nádherným zadečkem, prostě jsem si to užil a určitě se ze mne stane stálý „abonent“ a návštěvník u Niny. Sice se říká, že změna je život, ale jsem konzervativní a nehodlám nic měnit, když jsem byl víc jak 1OO% spokojen u Niny! Ta hodinka masáže byla prostě super..
28.
února
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Martin 18:42 napsal/a
Kerol je tak milá a vstřícná dívka, s perfektním tělíčkem - hodina masáže s ní byla prostě dokonalá. Díky moc!
24.
února
2018
Petr 11:33 napsal/a
Kate je velmi příjemná, krásná, šikovná mladá masérka, která ví, kam šáhnout. Chvíle strávená s ní byla velmi příjemná a krásná. Určitě si to co nejdříve opět zopakuji. Díky Kate
16.
února
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Ondra 23:36 napsal/a
Do Kerol je tezke se nezamilovat, jeji lehce stydlivy, ale okouzlujici usmev, nadherna vune a sexy telo umocnuje krasne chvilky pri masazi. Kerol si navic na nic nehraje, hezky se s ni povida, behem i po masazi...
16.
února
2018
Hodnocení pro dívku Nikol
Georg 7:38 napsal/a
Nikol je andilek.
11.
února
2018
Hodnocení pro dívku Kate
K 18:22 napsal/a
Dnes jsem absolvoval masáž s Kate a mohu říci, že není co vytknout. Slečna byla od prvního pozdravu velice milá a usměvavá, přátelsky mě přivítala a vše vysvětlila. Po úvodní společné sprše, kde svým klidným a veselým přístupem odbourala veškerou nervozitu, následovala zprvu jemná a velmi uvolňující masáž, která v průběhu dokonale gradovala s vášní i vzrušením :) Celou masáž poté Kate zakončila velmi romanticky, což mě mile překvapilo a potěšilo. Celkově mohu říct, že po celou dobu byla schopna vycítit všechna moje přání a potřeby. Rozhodně to u slečny nebyla moje poslední návštěva. Děkuji za pěkně strávený čas.
31.
ledna
2018
Lukas 9:59 napsal/a
Dobry den. Za jakych podminek se u vas lze stat VIP clenem? Jsem vasim pravidelnym navstevnikem...
31.
ledna
2018
Luxury 10:56 reaguje
Dobrý den,pokud budete splňovat 5 vstupu za měsíc dostanete vip kartu
29.
ledna
2018
Georg 10:35 napsal/a
Nikol je jako andilek, usmevava a moc prijemna.
28.
ledna
2018
Radek 19:21 napsal/a
Princezna KATE nejleší masáž citil jsem se jako v nebi.Nadhera ♥
26.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Vláďa 8:06 napsal/a
Děkuji Kate za skvělou masáž plnou překvapení. Kate je krásná, milá, usměvavá, komunikativní a především mazlivá. Byl jsem u ní poprvé, ale rozhodně ne naposled. Už teď se těším na příště.
20.
ledna
2018
Jirka 14:30 napsal/a
Dobrý den, prosím o informaci, jestli doplňlové služby, jako lesbi show prodlužují dobu vybrané masáže.
21.
ledna
2018
Luxury 21:47 reaguje
Dobrý večer,lesbishow je zahrnuta k masáži.Masáž se neprodlužuje.
17.
ledna
2018
Nilson 16:31 napsal/a
I have received a good massage of sweet Linda can be recommended.
17.
ledna
2018
Petr 1:26 napsal/a
Linda? Hezká, krásně hubená, příjemně povídavá a hlavně moc moc šikovná. Co více si přát? Za mne 5 hvězdiček. (A tak jedinou vadou na mé masáži bylo, že přestože se uskutečnila už koncem listopadu, našel jsem si čas napsat hodnocení až teď ... milá Lindo, moc se Ti omlouvám.)
16.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Martin 20:30 napsal/a
Jedním slovem: wow! Překrásná, usměvavá a pozitivní Kate s naprosto perfektními přednostmi mi projasnila den a zlepšila náladu. Odcházel jsem nadšený a maximálně spokojený.
16.
ledna
2018
Ondra 19:46 napsal/a
S Leou jsem byl velmi spokojen, příjemná, snaživá, hezky o mě tu hodinku po všech stránkách pečovala.
15.
ledna
2018
Petr 15:10 napsal/a
Amanda mě dnes dvakrát přivedla do nebe. Skvělá masérka, skvělá společniče
15.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Petr 10:18 napsal/a
Velmi spokojen. Kate je šikovná, veselá a velmi pozitivní masérka.
13.
ledna
2018
Arash 14:26 napsal/a
Hi, IT was a perfect experience. Linda was very emphatic and tenderly.........Thank you.....it was much more than my expectations.I would like to share with you about my latest experience with erotic massage, I am a regular client of this Salon , my every single visit just absolutely fantastic! :-D It’s naked body-to-body massage and it lasted 60 minutes and was hot as hell!! The girl I chose was brunette named Linda and I can tell she’s truly tireless. She is a very sexy, young lady with athletic body, very nice ass, breast and nipples, but also a pretty face and very sexy moves. She did a great job, it felt oily cuz of the special massage oil, but it was very pleasant, tickling, electrifying and sexy! I could feel her warm naked body sliding down on me. For a few moments I thought I was going to explode in first 5 minutes, especially when she was focusing my private parts :-D. True to be told, I’m amazed she was actually able to last for that long without taking a single brake. :-O No doubts she’s a professional… The whole service was clean and precisely as I wanted it to be. The massage room was just a nice place for such kind of activity, dark lights, candles and stuff. My wet dreams just came true . I can recommend the Erotic Prague Massage to everyone. Best, Arash
13.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Martin 11:39 napsal/a
Ahoj, mnohokrat dekuju a chvalim nejsikovnejsi a nejsympatictejsi Kate. Zdravim, Martin.
12.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kerol
Honza 23:38 napsal/a
Místo oběda krásná, příjemná a komunikativní Kerol. Děkuji, přijdu zas.
12.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Milan 8:37 napsal/a
S masérkou Kate jsem byl VELMI spokojen. Má milý a otevřený přístup, nezkazí žádnou legraci :-). Masáž s Kate byla ůžasným zakončením mého pracovního dne. Už střádám na další pokračování...
12.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Naomi
Vláďa 8:28 napsal/a
Rád bych poděkoval Naomi za skvělou masáž. Naomi je půvabná dívka, výborná masérka a navíc i vtipná společnice. Opravdu jsem si to užil.
5.
ledna
2018
Hodnocení pro dívku Kate
Tom 16:48 napsal/a
Děkuji za dopolední krásnou mýdlovou masáž překrásné slečně Kate
19.
prosince
2017
David 14:53 napsal/a
Ahoj, Ketrin byla skvělá .Přítulna,příjemná a šikovná.Nejlepší zkušenost u Vás. Diky
18.
prosince
2017
Hodnocení pro dívku Naomi
Nosanek 16:17 napsal/a
U slečny Naomi jsem byl 3 x a vždy to byla naprosto dokonalá masáž. Překrásný pohled a nadherné rty. Absolutně nejkrásnější zažitky na které nezapomenu.
3.
prosince
2017
Hodnocení pro dívku Nina
Šárka 11:31 napsal/a
Nádherný zážitek. Vrátím se :)
3.
prosince
2017
Šárka a Vláďa 8:33 napsal/a
Děkujeme za úžasnou párovou masáž. Ty i Nina jste milé, šikovné a inteligentní slečny. Rádi se k vám vrátíme :-)
1.
prosince
2017
Jiří 15:12 napsal/a
N.O.1 opravdu perfektí spolupráce
1.
prosince
2017
Roman 8:26 napsal/a
Linda je moc milá a příjemná dívka. Škoda, že dvě hodinky s ní tak rychle utekly. Rád se s ní opět setkám.
30.
listopadu
2017
Roman 22:16 napsal/a
Linda je moc príjemná a milá dívka. Bohužel dvě hodinky v jeji přítomnosti utekly velmi rychle. Těším se na další setkání.
23.
listopadu
2017
Karel 23:45 napsal/a
Chtěl by poděkovat masérce Lindě za užasnou masáž.Myslím, že to pro oba bylo moc příjemné. Budu se těšit na pokračování.
22.
listopadu
2017
Hodnocení pro dívku Naomi
Míra 12:34 napsal/a
Naomi je moc milá, hezká a umí skvěle masírovat. Užil jsem si perfektní hodinku. Za mě doporučuji. Opáčko určitě.
21.
listopadu
2017
Petr 11:34 napsal/a
Není to recenze "po", je to recenze "před". Na zítřek jsem objednán k Lindě. Bude to moje první návštěva v tomto salonu. Lindu jsem si vybral proto, protože mne zaujaly její fotky (ani nic neříkající, ani příliš vyzývavé a - dalo by se říct - laciné). A také zejména proto, že mne zaujal tento text u ní "... obzvláště si nechávám záležet na erotogenních zónách, jako jsou stehna, třísla a hýždě". To je přesně ono. Tak uvidíme. Těším se. A za ty fotky a za ty v textu slíbené detaily při masáži dávám plný počet hvězdiček. :-)
13.
listopadu
2017
Milan 21:36 napsal/a
teď bych chtěl napsat euforickou a maximálně pozitivní recenzi na Lindu, ale..... Jakmile to udělám, tak se stane to, čeho se obávám... Nahrnou se davy nových zájemců a na mě už se nedostane... Takže Lindo, děkuji za skvěle strávené pondělní brzké odpoledne, za tvoji sdílnost v povídání, za elektrizující doteky, za něhu a dívčí krásné tělo..Za opravdu moc a moc příjemně strávený, proklatě krátký čas. Brzy naviděnou a doufám, že se k Tobě přes nával příznivců a obdivovatelů budu moci opět vrátit :) Kdyby to šlo, učiním trvalou rezervaci :) Doufám, že vyslyšíš volání dálek a cest bez konce :)
25.
října
2017
Karel 16:33 napsal/a
Děkuji Lee, za nádhernou masáž. Přišel jsem k ní s bolavým tělem a odcházel jsem od ní jako jiný člověk. Je neuvěřitelné, co se svým tělem a rukami dokáže. Navíc je velice komunikativní a milá :-)
28.
října
2017
Luxury 9:09 reaguje
Ahoj Karle děkuji moc za pěkný vzkaz jsem ráda,že se ti u mě líbilo :-)
23.
října
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Baz 22:56 napsal/a
Amazingly gorgeous as ever, will definitely be back for more. Thanks Kerol, see you next year.
22.
října
2017
pavel 18:46 napsal/a
Dobry den, chci se tento patek 27.10 zastavit na masaz. Chtel jsem zkusit lesbishow ale v rozvrhu jsem ji nenasel, dala by se i tak nejak domluvit?dekuji
23.
října
2017
Luxury 20:22 reaguje
Dobrý večer, pátek můžete přijít k Nikol a Kerol lesbishow pracuji 16.00-22.00 rezervaci na přesnou hodinu prosíme u naší operátorky. Budeme se těšit Tým Luxury
22.
října
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Maron 12:55 napsal/a
Ďakujem Kerol za krásny sobotný večer plný až kamarátskej prítulnosti. Veľmi milá a sladká "roštenka". Tak snáď niekedy vyjde aj repete, včetne "after party" o).
21.
října
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Petr 23:36 napsal/a
Chtěl bych poděkovat za dnešní fantastickou masáž od Kerol,jsi moc krásná,milá a moc dlouho na tebe nezapomenu.Už dlouho mi nebylo tak dobře jako s tebou.Jsi úžasná a rád se zase vrátím abych si to zopakoval.Ještě jednou moc děkuji za krásný zážitek s tebou!!Nečekal jsem,že ještě něco takového zažiji,ale s tebou to prostě bylo fantastický a moc Ti fandím a myslím na tebe i když už jsem dávno doma.Díky!!!!
23.
října
2017
Luxury 20:34 reaguje
Děkuji Petře za krásnou recenzi moc mě to potěšilo:-) Ráda tě zas uvidím Kerol
17.
října
2017
Martin K. 16:10 napsal/a
Ketrin je velmi citliva a jemna divka. Urcita nezkusenost je vyvazena velmi pratelskym a divcim pristupem, ktery rozlozi kazdeho vnimaveho muze :) doporucuji, prijdu zas
23.
října
2017
Luxury 20:25 reaguje
Děkuji moc za pěkný vzkaz jsem moc ráda a těší mě,že se ti u mě líbilo ;-)
9.
října
2017
john 22:44 napsal/a
I am in Prague on Thursday, may I have a massage with kerol
23.
října
2017
Luxury 20:26 reaguje
Rezervation call me 605958304
1.
října
2017
Petr 7:27 napsal/a
Zdravím. Mám dotaz. Když bych chtěl erotickou masáž s vířivkou. Je to hodina erotické masáže a pak hodina ve vířivce? nebo celkově jen hodina?
2.
října
2017
Luxury 8:30 reaguje
Dobry den,je to celkově hodina vířivka a masáž.
30.
září
2017
Hodnocení pro dívku Alex
Jirka 15:10 napsal/a
Nevěděl jsem, co mne čeká, žádné superfotky, byla volná na zavolání, třeba ihned,v různých hodinách... O to milejší překvapení, příjemná, milá, krásná a neuvěřitelně šikovná. Člověk netuší, co s jeho tělem dokáže! Moc děkuju!!! Předčila má očekávání.
2.
října
2017
Luxury 8:31 reaguje
Děkuji ji moc za milá slova potěšilo mě to.Alex
27.
září
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Pavel 16:50 napsal/a
Dnešní masáž s Kerol byla fantastická. Přesně ví kam sáhnout, a nevynechá ani kousek těla. Je pěkná, milá a zároveň se s ní i pěkně povídá. Užil jsem si vzrušujícího kontaktu, když mě masírovala celým svým tělem. Kerol, děkuji ti za pěkné chvíle s tebou a máš u mě 5 hvězdiček.
2.
října
2017
Luxury 8:36 reaguje
Oooooo děkuji moc krásně se to čte jsem ráda,že se ti u mě líbilo :-*
24.
září
2017
Radek 8:11 napsal/a
Dobrý den.Měl bych zájem o tantra masáže.Probíhá tato masáž s vyvrcholením muže?A lze se touto masáží naučit oddálení ejakulace?Děkuji za odpověď.Radek.
2.
října
2017
Luxury 8:33 reaguje
Dobry den,momentálně nemáme masérku na tantra masáž.Můžu Vám doporučit masáž lingmatu novinka na oddalovani vyvrcholení.
23.
září
2017
martin 10:06 napsal/a
Opět jsem navštívil váš salon a opět jsem si k masáži zvolil Terezku, ale tentokrát i Ninu a musím říct, že to byl neuvěřitelný zážitek! Dvě hodiny s dvěma krásnýma a šikovnýma masérkama je asi sen každého muže! Takže děvčeata děkuji za krásný zážitek a již se na Vaší úžasnou masáž opět těším:-)!!!
2.
října
2017
Luxury 8:34 reaguje
Moc děkujeme za pěknou recenzi máme velkou radost budeme se těšit na příště Martinku:-)
22.
září
2017
1049341 2:23 napsal/a
Great Job!! Love this website, so much information that is actually interesting and educational!! Really glad I found it!!
15.
září
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Ondra 13:38 napsal/a
Děkuji moc a moc Kerol za dnešní perfektní masáž, která mě absolutě přenesla do jiného světa, ve kterém stále jsem, i když už jsem opět v práci. Kerol je fajn, milá a šikovná slečna, která přesně ví, kam a jak sáhnout či přitlačit. Vřele doporučuji a otřepejte ze sebe strach :-)
17.
září
2017
Luxury 19:54 reaguje
Děkuji Ondro za krásnou recenzi moc mě to potěšilo:-) Ráda tě zas uvidím Kerol
14.
září
2017
itzhak 16:38 napsal/a
Dose Kerol do Massage to couples with other massagist
12.
září
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Martin 18:30 napsal/a
Děkuji milé, sympatické, krásné a upovídané Kerol za dnešní úžasnou masáž. Moc se mi líbila. Masáž i masérka :-) Martin
17.
září
2017
Luxury 19:52 reaguje
Ahoj Martinku děkuji moc mě se také masáž s tebou líbila.Budu se těšit na příště :-) Kerol
11.
září
2017
Martin 18:26 napsal/a
S erotickými masážemi mám již bohaté zkušenosti, ale nejlepší ve svém životě jsem zažil u Vás a to díky Terezce, která je prostě božská a při dvojhodinové nurumasáži jsem se cítil jak v sedmém nebi! Už se těším na další návštěvu a bez Terezky to nepůjde:-)
8.
září
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Vláďa 15:22 napsal/a
Milá Kerol, byla jsi úžasná :-))). Děkuji za krásný zážitek.
17.
září
2017
Luxury 19:50 reaguje
Děkuji Vláďo,jsem ráda,že se ti u mě líbilo Kerol
3.
září
2017
Hodnocení pro dívku Kerol
Patrik 16:58 napsal/a
Chtěl bych pochválit masérku Kerol za její profesionální přístup a zejména za nádherný zážitek z erotické masáže. Ještě stále cítím její doteky.
3.
září
2017
Luxury 17:17 reaguje
Děkuji Patriku, moc mě těší, ze se Ti masáž líbila a ze sis to se mnou užil ;)
3.
září
2017
Leo 13:27 napsal/a
Četl jsem tady recenzi od jednoho vašeho návštěvníka, že s masérkou dělal pozici 69. Ale čtu tady, že se orál neposkytuje. Záleží to na domluvě s masérkou?
7.
září
2017
Luxury 20:26 reaguje
Je vzájemné uspokojovaní pouze rukou v poloze 69 :-)
30.
srpna
2017
Vláďa 12:24 napsal/a
Masáž od Naomi byla skvělá! Je to milá a velmi komunikativní masérka. Určitě se k ní brzy znovu objednám.
29.
srpna
2017
Pavel 18:38 napsal/a
Emily mne překvapila nejlepší prsní masáží jakou jsem kdy zažil a když mi po noze přejížděla svým "kartáčkem" vrněl jsem si jako kocour :)
24.
července
2017
Honza 17:49 napsal/a
Dobrý den, jsou vzájemné povrchové dotyky a uspokojování samozřejmostí nebo to je individuální a záleží na vzájemných sympatiích? Děkuji.
22.
července
2017
Přiznání 17:47 napsal/a
NAOMI -> Miluju těěěěěěěě!