+420 605 958 304
+420 605 958 304

Typy erotických masážíVYBERTE SI JEDEN Z JEDINEČNÝCH TYPŮ MASÁŽÍ


Erotická masáž

eroticke-masaze-300x196Smyslné masáže, které nabízíme jsou výběrem toho nejlepšího z erotických masáží v Praze. Budeme Vás masírovat teplou masážní emulzí, dotýkat se vás celým tělem, zažijete relaxaci a vzrušení. Masáž, kterou prožijete, bude jedinečná svým pojetím i způsobem zpracování.Technika, kterou masírujeme vznikala samovolně v souladu a s potřebami mužského těla. Toto procítíte především při erotické masáži genitálií, kdy vám postupně promasírujeme vaše erotogenní body a dáme Vám možnost prožít vzrušující vyvrcholení.

VÍCE INFORMACÍ O EROTICKÝCH MASÁŽÍCH

Nuru masáž

nuru-masaze-300x200 NURU masáž je velmi klouzavá a postupně vám rozproudí krev a energii až do konečků prstů. Dotek těla na tělo, pomalý klouzavý pohyb a tření intimními místy způsobuje mužům velmi hluboký prožitek a extrémní vzrušení. Vyvrcholení pomocí kluzkého gelu je pak nezapomenutelným zážitkem. Nuru masáž je velice energická a díky tomu, že masírujeme celou svou váhou, zasahuje hluboko do těla, až do vnitřních orgánů. Tlak těla na tělo způsobuje prokrvení pokožky, svalů i vnitřních orgánů, díky kterému se budete dlouhou dobu cítit uvolnění a plní energie. Je-li Nuru masáž masírována správně, je velice fyzicky náročná. Odměnou je váš dlouhodobý pocit spokojenosti.

VÍCE INFORMACÍ O NURU MASÁŽÍCH

Tantra masáže

tantra-masaze-300x225 Tantra masáž je právem považovaná za královnu všech masáží dochází při ní k maximálnímu uvolnění a dosažení příjemných pocitů. Přijďte k nám prozkoumat nový obzor potěšení a relaxace. Dopřejte si tantra masáž a uvolněte v sobě nahromaděnou energii. Zažijete příjemnou a pečující relaxaci. Tantrická masáž vás doslova oživí. Jsou to právě tantra masáže, které jsou ideální cestou jak ze sebe vše setřást. Při tantra masáží se vám dostane nejrůznějších doteků, hebké hlazení rukama či šátkem dynamické hnětení. Vše doprovázeno příjemnými tóny a vůněmi peříček, okvětních lístků a kožešinek. Tantra masáž, Vám nabízí zcela nový prožitek ze vzrušení. Tantra masáž posunuje hranice intimity ……… Tantra masáže nabízíme pro muže, ženy a páry.

VÍCE INFORMACÍ O TANTRA MASÁŽÍCH

Tenga egg

1192upload_00000665-300x168 Tato masáž má mnoho podobných znaků jako všechny erotické masáže. Je prováděna krásnými a sexy masérkami. I zde je vhodné, aby prostředí pro masáž bylo co nejvíce intimní, aby si to masírovaný co nejvíce užil. Před samotným použitím Tenga Egg se masérka bude dotýkat celého Vašeho těla, aby tak docílila uvolnění a připravila Vás na nával příjemných pocitů. To nejlepší Vás však stále čeká. Masérka před vámi rozdělá úplně nové vajíčko Tenga Egg, abyste měl jistotu, že ho nikdo před Vámi nepoužíval. Poté do něj nalije lubrikační gel, aby zamezila nepříjemnému tření, a nasadí vajíčko na Váš žalud a začne s ní pomalu a pak intenzivněji pohybovat nahoru a dolu.

VÍCE INFORMACÍ O TENGA EGG MASÁŽÍCH

Mýdlová masáž

mydlova-masaz-300x214 Mýdlová masáž, je původem z Turecka je to orientální masáž velice oblíbená a žádaná. Mýdlová masáž je prováděná mýdlovou pěnou už začátek masáže je velice příjemný, dáte si s masérkou společnou sprchu na prohřátí, následně se přesunete do pokojíčku, kde následuje peeling speciální žínkou. Žínka příjemně prokrví každý kousek vašeho těla poté je aplikována mýdlová pěna přírodní mořskou houbou a mýdlová masáž může začít … příjemně se kouká na nahé ženské tělo, které je pokryté mýdlovou pěnou. Mýdlovou masáž doporučujeme, je velice vzrušující a příjemná masérky se budou věnovat celému Vašemu tělu…. Masáž je zakončená Vaším vyvrcholením

VÍCE INFORMACÍ O MÝDLOVÝCH MASÁŽÍCH

Masáž s lávovými kameny

masaz-lavovymi-kameny-300x196 Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nádherně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné uvolňující teplo. Masáž horkými kameny pochází z Havaje, někdy je proto též nazývána havajská masáž lávovými kameny. Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 – 50 °C. Rytmická masáž dlaněmi a předloktím je zde doplněna o účinky tepla masáž je určena pro ty z vás co si chtějí dopřát relaxaci a erotiku v jednom. Masáž je zakončená olejovou erotickou masáží a Vaším vyvrcholením….

VÍCE INFORMACÍ O MASÁŽÍCH LÁVOVÝMI KAMENY