+420 605 958 304
+420 605 958 304

Extra masáže a služby


EXTRA LUXURY SLUŽBY
EXTRA SLUŽBY PRO NAŠE KLIENTY

Pokud se necháváte rádi hýčkat i ve sprše, tak vám může dělat společnost vaše masérka.
Masérka si vás celého namydlí a jemně umyje.
Footjob je masáž nožkama intimních partií až do vašeho vyvrcholení. Masáž probíhá v punčoškách nebo
bosýma nožkama. Pokud máte rádi punčošky, podpatky, tak to je určitě něco pro vás. Mazlení s nožičkama
bosýma či v punčoškách. Nestyďte se nám říci, co máte rádi.
Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána také mužský G-bod.
Je uložena uvnitř pánve. Masáž prostaty je prospěšná a velmi vzrušující (přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky).
Ze začátku se může zdát nezvyklá až nepříjemná, ale je to jen otázka přístupu. Při rozhodování zda s masáží začít
nebo ne je třeba si neustále připomínat všechny její klady. Její stimulace má totiž doslova léčivé účinky.
Pomáhá předcházet rakovině prostaty a také poruchám erekce.
Zde platí i to, že nestačí jen to zkusit, ale u masáže také setrvat. Možná po čase zjistíte, že prožíváte i
nové orgastické zážitky.

Jak masáž prostaty probíhá?

Masáž prostaty začíná z vnějšku, jako masáž hráze (místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru) a pokračuje
přímou masáží skrze anální otvor za použití jemného masážního oleje nebo lubrikantu.
Při vnitřní masáži se z důvodu hygieny
používá jemná latexová rukavička. Během masáže vznikne intimní a důvěrná atmosféra,
takže postupně odpadne případný stud či rozpaky. Masáž prostaty pomáhá předcházet rakovině prostaty
či jejímu zbytnění a s ním souvisejícím poruchám erekce.

Masérka uspokojuje sama sebe – můžete se jen dívat nebo jí můžete pomoct provokativní pohledy 🙂

EXTRA LUXURY MASÁŽE
NOVÉ TYPY MASÁŽÍ – SPLŇTE SI SVÉ TAJNÉ TOUHY

Nechte se rozmazlovat od dvou masérek najednou, buďte odvážní a prožijte něco výjimečného!!! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena a intimní partie. Kombinací více masážních technik je erotická atmosféra umocněna ještě silnějším účinkem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost dopřejete si dvojitou dávku erotiky a žhavých doteků naších sexy masérek.
Začíná žhavou společnou sprchou s masérkami.Blízkost nahých mokrých těl bude pro Vás velmi vzrušující.Masírují celé nahé můžete se jich dotýkat po celém těle můžete se mazlit nabídnou Vám vzájemné uspokojování rukou.Při masáži si Vás budou hýčkat a rozmazlovat věnují se každému kousku vašeho těla, obzvláště si nechávají záležet na erotogenních zónách.V těsné blízkosti ucítíte jejich vůni a uvidíte, jak jejich jazýčky vyhledávají ty nejintimnější části jejich těla 🙂 něžné hrátky můžete sledovat,nebo se připojit v rámci naších pravidel. Sexy tělíčka, profesionální tahy,provokativní pohledy, něžnosti to vše Vám můžou nabídnout.
Je úžasná volba v případě, kdy chcete nějakým způsobem oživit či zpestřit svůj sexuální život. Je však velmi vhodné si s partnerem či partnerkou promluvit o tom, jakým způsobem budete chtít masáž prožít a případně, jak ji zakončit. A vždy je také dobré se držet hranic partnera, který je ve dvojici umírněnější. Účelem erotické masáže pro páry je přece to, abyste odcházeli spokojení oba dva. Muži milují přítomnost 2 nahých žen. A když se jedna dotýká druhé, rozhodně ho to nenechá klidným. Představte si, jak se s partnerkou držíte za ruku a masérky nádherně hladí. Můžete současně prožívat překrásné pocity a sdílet je se svou drahou polovičkou. Když dostanete chuť, můžete samozřejmě převzít roli masérky a svou přítelkyni či přítele namasírovat. Není žádnou výjimkou, že se při erotické masáži pořádně nažhavíte a budete nesmírně vzrušeni. A bude jen na vás, jak se rozhodnete pokračovat. Masérky vás budou rády hladit i dráždit. Jestliže si to ale přejete, nechají vám masérky prostor pro vaše vzájemné milostné hrátky. Po párové erotické masáži vám bude samozřejmě k dispozici sprcha, kterou si můžete s partnerkou či partnerem společně vychutnat. Erotická masáž obou partnerů, se závěrem podle vašich představ. Nechte se rozmazlovat od masérky nebo si dopřejte spolu sex. Je to vše, jen na vaší fantazii 🙂
Relaxační, erotické a intimní masáže nejsou určené jen pro muže. Dopřejte i svým drahým polovičkám trochu něhy a hýčkání. Překvapte je dárkovým poukazem na masáž. Jelikož se specializujeme na masáže pro muže, tak myslíme i na ženy, které se z nějakého důvodu stydí nebo nechtějí být masírovány mužem. Když nás navštívíte, bude se vám věnovat některá z našich krásných, něžných masérek. Naše masérky jsou velmi empatické a poznají, co se vám líbí. Máte rády hlazení po šíji? Příjemné pohlazení po zádech s jemnou a procítěnou masáží? Pak si u nás jistě přijdete na své. A pokud ještě neznáte pocit, kdy se vás krásná dívka dotýká na intimních partiích a jemně vás tam masíruje, ani nevíte, o co všechno přicházíte. Protože kdo jiný může vědět lépe, co se ženám líbí nejvíc? Samozřejmě – žena! Během ženské erotické masáže bude věnována pozornost vašemu poprsí i jemné masáži bradavek. Vyvrcholením masáže je pak jemná masáž vašich intimních partií. A když budete chtít a láká vás to, můžete se s masérkou vzájemně uspokojovat rukou. Po masáži si můžete dát s masérkou i společnou sprchu. Ochutnejte zakázané ovoce. Poznejte ženské dotyky na vlastní kůži!