Kosmetika Luxury


Kosmetika Luxury

Nuru gely

Slovo NURU pochází z japonštiny a znamená kluzký, mazlavý. Je to hlavní vlastnost speciálního NURU gelu vyrobeného v Japonsku z mořských řas.Gel má hustou konzistenci – vzhledově připomíná lubrikant. Nevysychá – nelepí, ale krásně klouže …

Gel je rozpustný ve vodě tak že se nemusíte bát, že budete odcházet mastní. Nuru gel není olej a je omyvatelný obyčejnou vodou.Díky svému přírodnímu původu má blahodárné antibakteriální a výživné účinky na lidskou pokožku ta po něm zůstává hebká a hydratovaná. Nuru gel je populární po celém světě…. Nuru Gel,který používáme v našem salónu je originál.

Masážní olejíčky

Neparfemované masážní oleje cosiMed jsou velmi vhodné pro alergiky a lidi s velmi citlivou pokožkou. Jsou zcela přírodní bez jakýchkoliv přidaných chemikálií. Při masážích jsou oblíbení zejména u mužů, pro jejich neutrální vůni. Neparfemované masážní oleje mají dlouhou dobu trvanlivosti a jsou bez konzervantů a barviv. Neparfemované masážní oleje mají dobrý skluz a lehce se nanášejí. Jsou vhodné i na masáže hlubokých svalů, pro jejich skvělou přilnavost.