Masáže lávovými kameny


Masáž lávovými kameny je opředena dlouhou historií a rozhodně stojí za to ji zažít. Pochází z Havaje a často se jí přezdívá havajská masáž lávovými kameny. Řadí se až na samotnou špici a kdo tuto masáž vyzkoušel, mluví o ní jako o perle mezi masážemi. Chcete-li zažít něco mimořádného a luxusního, pak rozhodně není nad čím váhat!

Masáž s mýtickou historií

Masáž lávovými kameny je velmi stará. Její kořeny sahají nejen na Havaj, ale i do Mezopotámie, Indie nebo do Číny, kde se potvrdilo pokládání horkých lávových kamenů na holou kůži. Stáří této masáže tak dosahuje tisíce let, což je úctyhodné. I přesto, že se nejedná o žádnou novinku, získává stále více příznivců, kteří si ji nemohou vynachválit. A jak se říká – jakmile jednou okusíte, budete se vracet!

masaz-lavovymi-kameny

Jaký je průběh masáže lávovými kameny?

Masáž lávovými kameny je jasnou volbou pro ty, kteří chtějí zažít kouzlo a sílu této tradiční masáže v kombinaci s erotickou masáží, která vám přinese nejen příjemné vzrušení, ale i slastné vyvrcholení. Před masáží se lávové kameny nahřívají na teplotu 40-50°C. Masáž probíhá v útulném pokojíčku, kde vládne příjemná atmosféra podtržená nejen jemnou hudbou, ale i vonnými tyčinkami. Nahřáté lávové kameny vám masérka položí na vybrané body na zádech. Pokračuje speciální jemnou masáží nohou a zad, k čemuž používá nejen své ruce, ale i lokty. Následuje reflexní masáž chodidel pomocí malých kamínků. Poté se bude masérka věnovat vašim rukám, oblasti krku a dekoltu a samozřejmě i obličeji. Masáž se poté mění v olejovou erotickou masáž, kterou si určitě užijete. Je zakončena vaším vyvrcholením, které vás vynese až na samotný vrcholek blaha!

Proč vyzkoušet masáž lávovými kameny?

Masáž lávovými kameny vám přinese příjemné uvolnění. Všechen nastřádaný stres z vás najednou zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Teplo sálající z lávových kamenů prostoupí celým vaším tělem a dostane se i do organizmu – a to až do hloubky 3cm! Masáž lávovými kameny má příznivé účinky na fyziologické procesy, uvolňuje stres a nervozitu, dokáže pomoci i s nespavostí. Přináší celkové uklidnění, navozuje pocity bezpečí a kromě toho pečující teplo uvolňuje ztuhlé svaly, bloky a keče v těle.

Další účinky masáže lávovými kameny:

• detoxikace organismu
• posílení imunitního systému
• regenerace po zátěži
• prohřátí těla
• stimulace krevního oběhu
• relaxace organismu
• úprava potíží s trávením
• posílení paměti
• zlepšení koncentrace
• zrychlení metabolismu

Další typy masáží

Vyzkoušet můžete také další typy masáží